Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Keşfedin / Arılar e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Keşfedin / Arılar PDF EPUB


Alejandro Algarra

Keşfedin / Arılar - Alejandro Algarra pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Alejandro Algarra
DOSYA BOYUTU 5,86
TARİH 2011-12-07
ISBN 9754036183
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Arıların nasıl yaşadığını hiç merak ettin mi? Küçük, sevimli bir rehber eşliğinde arıların nasıl yaşadıklarını, çiçek özlerini nasıl topladıklarını, balmumunu ve balı nasıl yaptıklarını sen de öğrenebilirsin. Bu kitapta işçi arıların, erkek arıların ve kraliçe arının günlerini nasıl geçirdiği hakkında pek çok şey var! Tüm bunların yanı sıra bu kitaptan, arılar hakkında çoğumuzun bilmediği bazı ilginç gerçekleri öğrenebilir ve arıların ekosistemimizdeki yeri hakkında bilgi edinebilirsin.

...erinde 6 yaş üstü yazmasına rağmen 4 yaştan itibaren doğa ve hayvanlara ilgisi olan çocukların ilgisini çekecek bir kitap serisi bu ... Keşfedin - Arılar | bkmkitap.com ... . Alejandro Algarra. Arıların nasıl yaşadığını hiç merak ettin mi? Küçük, sevimli bir rehber eşliğinde arıların nasıl yaşadıklarını, çiçek özlerini nasıl topladıklarını... Alejandro Algarra. Arıların nasıl yaşadığını hiç merak ettin mi? Küçük, sevimli bir rehber eşliğinde arıların nasıl yaşadıklarını, çiçek özlerini nasıl topladıklarını... Tüm bunların yanı sıra bu kitaptan arılar hakkında çoğumuzun bilmediği bazı ilginç gerçekleri öğrenebilir ve arıların eko ... Keşfedi̇n Arilar ... ... Tüm bunların yanı sıra bu kitaptan arılar hakkında çoğumuzun bilmediği bazı ilginç gerçekleri öğrenebilir ve arıların ekosistemimizdeki yeri hakkında bilg...