Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Saklı Kurtlar / Kıyamet e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Saklı Kurtlar / Kıyamet PDF EPUB


Murat Şenol Kayır

Saklı Kurtlar / Kıyamet - Murat Şenol Kayır pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Murat Şenol Kayır
DOSYA BOYUTU 4,95
TARİH 2018-06-19
ISBN 6052320662
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

"Evvel taş tabletlere, bilahare bakır levhalara kazındı kıyamet pusatı… Namıdiğer; Kargın Yıldızı! Ateşe, rüzgâra, suya ve toprağa kuruluydu anahtarı. Tam üç defa vurdu İblis’in ordusunu… İlkinde soğuk rüzgârlar, cihanı dondurdu! İkinci kez çarptığında, Murya’da, dağlar yürüdü… Kabardı toprak, ne var ne yok yuttu! Suyla indi üçüncü… Delindi gök, taştı deniz, arzı doldurup boğdu! Şimdilerde dördüncü, bir sandığın içinde, çağrılmayı bekliyor. Ve bu gelen sonuncu; hazır ol ey ahali, kor ateşiyle geliyor!" Ses getiren Saklı Kurtlar serisinin dördüncü ve son kitabı...Düğüm çözülüyor, sırlar açığa çıkıyor...Ruhunuzu ürpertecek gerçekleri duymaya hazır mısınız? Düşünce meleklerin gözyaşı…Kargın Yıldızı peydahlanır.Akınca asil soyun gök kanı…Acun, kurtla kıyamete kalır!

...kitap setimiz, Murat Şenol Kayır'ın yıllardır çok satan, çok ilgi gören serisi Saklı Kurtlar! (2018 - Saklı Kurtlar 'Kıyamet' kitabından alınmıştır ... Saklı Kurtlar - Posts | Facebook ... ...) "Saklı Kurtlar" bu eserde diğer eserlere göre daha az yer almış... 1. Saklı Kurtlar "Taş Melek" 2. Saklı Kurtlar "Kehanet" 3. Saklı Kurtlar "Son Savaş" 4. Saklı Kurtlar "Kıyamet". Murat Şenol Kayır. "Evvel taş tabletlere, bilahare bakır levhalara kazındı kıyamet pusatı… Namıdiğer; Kargın Yıldızı! Ateşe, rüzgâra, suya ve toprağa kuruluydu anahtarı. Murat Şenol Kayır. "Evvel taş tabletlere, b ... Saklı Kurtlar / Kıyamet | Katalog ... . Murat Şenol Kayır. "Evvel taş tabletlere, b...