Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Türkiye'nin Nektarlı Bitkileri, Polenleri ve Balları e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Türkiye'nin Nektarlı Bitkileri, Polenleri ve Balları PDF EPUB


Prof. Dr. Kadriye Sorkun

Türkiye'nin Nektarlı Bitkileri, Polenleri ve Balları - Prof. Dr. Kadriye Sorkun pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Prof. Dr. Kadriye Sorkun
DOSYA BOYUTU 7,99
TARİH 2007-12-05
ISBN 9944341677
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Türkiye, yaklaşık 10.000 bitki türünün doğal olarak yetiştiği oldukça verimli bir ülkedir. Ülkemizde doğal veya kültüre alınan yaklaşık 450 bitki türünün nektarlı olduğu ve arıcılık için önem taşıdığı bilinmektedir. Bu kitapta arıcılık için en önemli olan 300 adet doğal ya da kültüre alınmış bitkinin tanıtımı yapılmıştır. Kitapta yer alacak bitkilerin seçimi sırasında arıcılıktaki önemlerine öncelik verilmiş olmakla beraber, bitkinin vejetasyonu da dikkate alınmıştır.

... (Ciltli) - Palme Yayıncılık - Akademik Kitaplar - 9789944341677 - Kadriye Ülkemizde doğal veya kültüre alınan yaklaşık 450 bitki türünün nektarlı olduğu ve arıcılık için önem ... Türkiyenin Nektarlı Bitkileri Polenleri ve Balları ... ... 64.08 TL. Türkiye, yaklaşık 10.000 bitki türünün doğal olarak yetiştiği oldukça verimli bir ülkedir. Ülkemizde doğal veya kültüre alınan yaklaşık 450 bitki türünün nektarlı olduğu ve arıcılık için önem... Türkiye, yaklaşık 10.000 bitki türünün doğal olarak yetiştiği oldukça verimli bir ülkedir. Ülkemizde doğal veya kültüre alınan yaklaşık 450 bitki türünün nektarlı olduğ ... Türkiye`Nin Nektarlı Bitkileri, Polenleri ve Balları ... ... Türkiye, yaklaşık 10.000 bitki türünün doğal olarak yetiştiği oldukça verimli bir ülkedir. Ülkemizde doğal veya kültüre alınan yaklaşık 450 bitki türünün nektarlı olduğu ve arıcılık için önem taşıdığı... Forum Anasayfa ». Ballı Bitkiler ». Türkiyenin nektarlı bitkileri ve polenleri ve balları. Arı bu bitkiden propolis toplar ancak polen ve nektar toplamaz. Buddleia davidii. Türkiye, yaklaşık 10.000 bitki türünün doğal olarak yetiştiği oldukça verimli bir ülkedir. Ülkemizde doğal veya kültüre alınan yaklaşık 450 bitki türünün nektarlı olduğu ve arıcılık için önem taşıdığı... Türkiye'nin Nektarlı Bitkileri, Polenleri ve Balları ve Kadriye Sorkun Kitaplarını Kapıda Ödeme ve Ücretsiz Kargo İmkanı İle inkilap.com dan Satın Alabilirsiniz....