Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Filozof Kedi ile Barışçıl e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Filozof Kedi ile Barışçıl PDF EPUB


Ghislaine Dulier

Filozof Kedi ile Barışçıl - Ghislaine Dulier pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ghislaine Dulier
DOSYA BOYUTU 12,2
TARİH 2019-04-03
ISBN 6053416227
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Çocuklar genellikle kavga ederler. Peki büyükler? Büyükler de kavga eder, savaşırlar. Oysa barış içinde yaşamak mümkün. Barış içinde yaşamak öğrenilebilir. Çocuklara sorunlarını barış içinde çözmeleri öğretildiğinde büyüdüklerinde sorunlarını kavga ile çözmekten vazgeçeceklerdir. Barışsever insanların yaşadığı bir dünya çok daha yaşanılabilir bir dünya olacaktır. Filozof Kedi, yaşamın içinden anlattığı hikâyelerle çocuklara kendileriyle nasıl barış içinde yaşayacaklarını ve barışsever olacaklarını öğretiyor.Filozof Kedi ile BARIŞ kitabını okurken eğlenecek ve barış içinde bir dünyanın ne kadar güzel bir dünya olduğunu anlayacaksınız. BARIŞ, insanın kendini iyi ve güvende hissettiği bir durum, bir histir.

...€. Filozof Kedi ile BARIŞ kitabını okurken eğlenecek ve barış içinde bir dünyanın ne kadar güzel bir dünya olduğunu anlayacaksınız ... Filozof Kedi ile Barışçıl - Ghislaine Dulier | kitapyurdu.com ... . 15.01 TL. Filozof Kedi İle BarışçılFilozof Kedi İle Barışçıl - Çocuklar genellikle kavga ederler. Filozof Kedi İle Barışçıl. Share on WhatsApp. Filozof Kedi, yaşamın içinden anlattığı hikâyelerle çocuklara kendileriyle nasıl barış içinde yaşayacaklarını ve barışsever olacaklarını öğretiyor. Filozof Kedi İle Barışçıl. Gittigidiyor'da 50 TL'ye varan Garanti Bonus Puan. Kırmızı Kedi Kitabevi. Filozof Kedi İle Barışçıl - Gh ... Filozof Kedi İle Barışçıl Ghislaine Dulier ... . Filozof Kedi İle Barışçıl. Gittigidiyor'da 50 TL'ye varan Garanti Bonus Puan. Kırmızı Kedi Kitabevi. Filozof Kedi İle Barışçıl - Ghislaine Dulier. Türkiye'de İlk Defa Alışveriş Kredisi Burada. 13.90 TL. Filozof Kedi ile Barış kitabını okurken eğlenecek ve barış içinde bir dünyanın ne kadar güzel bir dünya olduğunu anlayacaksınız. Barış, insanın kendini iyi ve güvende hissettiği bir durum, bir histir. Filozof Kedi ile Barışçıl. Ghislaine Dul 1001 ÇİÇEK. Filozof Kedi, yaşamın içinden anlattığı hikâyelerle çocuklara kendileriyle nasıl barış içinde yaşayacaklarını ve barışsever olacaklarını öğretiyor. Filozof Kedi İle Barışçıl. Yeni. Ücretsiz Kargo. Filozof Kedi, yaşamın içinden anlattığı hikâyelerle çocuklara kendileriyle nasıl barış i...