Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Yara Bandı Fabrikası e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Yara Bandı Fabrikası PDF EPUB


Nilay Özer

Yara Bandı Fabrikası - Nilay Özer pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Nilay Özer
DOSYA BOYUTU 3,91
TARİH 2019-09-26
ISBN 9750836824
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Ben çocuğum, heykel değil!Yerinde duramayanlar, hoplayıp zıplayanlar, ağaçlara tırmanıp duvarlara çıkanlar, durmadan düşüp yara bere içinde kalanlar… İşte tam size göre bir kitap…“Ben heykel değilim, çocuğum” diyorsanız, Nilay Özer’in yazdığı, Mert Tugen’in resimlediği Yara Bandı Fabrikası kitabını elinizden bırakmayacaksınız demektir… “Ateş, yaramaz mı yaramaz bir oğlandı,Aklı çok, boyu kısa, hiç yerinde durmazdı.Tırmanırdı ağaçlara,Komşunun bahçesinden şeftali aşırmaya.Vantuzları yoktu tabii ayakları kayardı.Vantuz nedir bilir misiniz?Mesela Bay Ahtapot’un,Kendini yapıştırmasına yarar avına. Ateş onlarca kez düştü ağaçtan,Yara bandı yapıştırdı annesi her yanına.Kaşının üstüne, ağzının kenarına,Dizinin şurasına, omzunun burasına,Ateş yine de tırmandı ağaçlara.”

...izden bırakmayacaksınız demektir… Nilay Özer yazarı tarafından yazılan Yara Bandı Fabrikası kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz ... Yara Bandı Fabrikası — MEF Okulları ... . Yara Bandı Fabrikası Kitabının Kısa Özeti Oku. 8.50 €. ...durmadan düşüp yara bere içinde kalanlar İşte tam size göre bir kitap Ben heykel değilim, çocuğum diyorsanız, Nilay Özer'in yazdığı, Mert Tugen'in resimlediği Yara Bandı Fabrikası kitabını... Nilay Özer. Ben çocuğum, heykel değil!
Yerinde duramayanlar, hoplayıp zıplayanlar, ağaçlara tırmanıp duvarlara çıkanlar, durmadan düşüp yara be ... Yara Bandı Fabrikası - Nilay Özer - Yapı Kredi Yayınları | Kitapkolik.com ... ... Nilay Özer. Ben çocuğum, heykel değil!
Yerinde duramayanlar, hoplayıp zıplayanlar, ağaçlara tırmanıp duvarlara çıkanlar, durmadan düşüp yara bere içinde kalanlar… 9.80 TL. İşte tam size göre bir kitap… "Ben heykel değilim, çocuğum" diyorsanız, Nilay Özer'in yazdığı, Mert Tugen'in resimlediği Yara Bandı Fabrikası kitabını elinizden bırakmayacaksınız demektir… Yara Bandı Fabrikası kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Nilay Özer kitapları ve YKY 2018 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. En ucuz Kitap Çocuk Masal modellerini karşılaştır ve yorumları inceleyerek Yara Bandı Fabrikası - 9789750836824 keşfet. Anlaşmasız Mağaza! Ürüne gitmek için tıklayın. Yara Bandı Fabrikası. 31% İND babil. Beden: nilay Özer. Yara Bandı Fabrikası. Nilay Özer. Ben çocuğum, heykel değil! Yerinde duramayanlar, hoplayıp zıplayanlar, ağaçlara tırmanıp duvarlara çıkanlar, durmadan düşüp yara bere içinde kalanlar… İşte tam size göre bir kitap… 9.30 TL. İşte tam size göre bir kitap… "Ben heykel değilim, çocuğum" diyorsanız, Nilay Özer'in yazdığı, Mert Tugen'in resimlediği Yara Bandı Fabrikası kitabını elinizden bırakmayacaksınız demektir… Yara Bandı Fabrikası. Yıl : 2018,00000000 Sayfa Sayısı : 92,00000000. Yazar : {%FILITRELINK_3%}. Yara Bandı FabrikasıYara Bandı Fabrikası. Nilay Özer Yapı Kredi Yayınları. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Yara Bandı Fabrikası Yara Bandı Fabrikası. Yara Bandı Fabrikası. Türü: Çocuk Öykü KitaplarıYazar: Nilay ÖzerResimleyen: Mert TugenYayınevi: Yapı Kredi YayınlarıYaş Grubu: 8 - 10Dili: TürkçeSayfa Sayısı: 92Basım Tarihi: 2016Fiyatı: 11 TL. "Ben heykel değilim, çocuğum" diyorsanız, Nilay Özer'in yazdığı, Mert Tugen'in resimlediği Yara Bandı Fabrikası kitabını elinizden bırakmayacaksınız demektir… Yara bandı yapıştırdı annesi her yanına. 11.85 TL. İşte tam size göre bir kitap… "Ben heykel değilim, çocuğum" diyorsanız, Nilay Özer'in yazdığı, Mert Tugen'in resimlediği Yara Bandı Fabrikası kitabını elinizden bırakmayacaksınız demektir… "Ben heykel değilim, çocuğum" diyorsanız, Nilay özer'in yazdığı, Mert Tugen'in resimlediği Yara Bandı Fabrikası kitabını elinizden bırakmayacaksınız demektir... Yara bandı yapıştırdı annesi her yanına. "Ben heykel değilim, çocuğum" diyorsanız, Nila...