Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Agarta Giriş / Gizemli Dünyaya Açılan Kapı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Agarta Giriş / Gizemli Dünyaya Açılan Kapı PDF EPUB


Macide Kabakcı

Agarta Giriş / Gizemli Dünyaya Açılan Kapı - Macide Kabakcı pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Macide Kabakcı
DOSYA BOYUTU 3,61
TARİH 2018-06-30
ISBN 6059188111
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Uçsuz bucaksız, Gobiçölünün kilometrelerce derinliklerinde altı kişi, devasa boyutlardaki bir salonun tam ortasında, altıgen bir masanın üzerine yerleştirilmiş yuvarlak ve bombeli bir cismin etrafına toplanmışlardı. Hararetli bir tartışma içindeydiler. Konuştukları dil artık dünyada kullanılmayan bir dildi. Çok fazla sözcük kullanmıyorlardı. Hareketlerinden önemli bir konu üzerine konuştukları anlaşılıyordu. On altıgen şeklindeki salonun duvarları tamamen bilgisayar ekranı ile kaplıydı. Ekranlarda sürekli değişen yüzlerce görüntü vardı.Masanın tam ortasında bulunan “Kaynak” adını verdikleri nesnenin, içi beyaz jöle kıvamında bir sıvı ile kaplıydı. Yüzeyinde bir takım görüntüler vardı.Bu altı kişi, bu nesnenin bombeli yüzeyine bakıp tartışıyorlardı.Bu önemli toplantı bittikten sonra altı kişi bir anda yok oldu. “Dünyanın kilometrelerce altında yaşayan kadim bir topluluk olan Agartalılar dünya üzerinde yaşayanları koruma görevlerini binlerce yıldır bizlere görünmeden yürüttüler. Dünyadan ayrılma zamanları geldiğinde bu görevi devredecek insanları seçmeleri gerekiyordu.Seçilenler erdemliolmaları yanında özel genlere ve özel yeteneklere sahip insanlar olmalıydı. Romanda bu özel görevle ilgili seçime tanık olurken aynı zamanda dünyanın gizemli tarihine, binlerce yıllık efsanelerin kökenlerine göz atacak, romandaki bir takım kodları çözmeye çalışırken kahramanımızın kötülerle mücadelesine şahitlik ederek, onunla birlikte heyecanlı bir maceranın içinde kendinizi bulacaksınız.

... bucaksız, Gobi çölünün kilometrelerce derinliklerinde altı kişi, devasa boyutlardaki bir salonun tam ortasında ... Agarta Giriş - Gizemli Dünyaya Açılan Kapı | bkmkitap.com ... ... Romanda bu özel görevle ilgili seçime tanık olurken aynı zamanda dünyanın gizemli tarihine, binlerce yıllık efsanelerin kökenlerine göz atacak, romandaki bir takım kodları çözmeye çalışırken... 21.60 TL. Romanda bu özel görevle ilgili seçime tanık olurken aynı zamanda dünyanın gizemli tarihine, binlerce yıllık efsanelerin kökenlerine göz atacak, romandaki bir takım kodları çözmeye... 18.95 TL. Romanda bu özel görevle ilgili seçime tanık olurken aynı zamanda dünyanın gizemli tarihine, binler ... Agarta Giriş - Gizemli Dünyaya Açılan Kapı - Macide Kabakcı Fiyatları ... ... 18.95 TL. Romanda bu özel görevle ilgili seçime tanık olurken aynı zamanda dünyanın gizemli tarihine, binlerce yıllık efsanelerin kökenlerine göz atacak, romandaki bir takım kodları çözmeye... Romanda bu özel görevle ilgili seçime tanık olurken aynı zamanda dünyanın gizemli tarihine, binlerce yıllık efsanelerin kökenlerine göz atacak, romandaki bir takım kodları çözmeye çalışırken... Macide Kabakcı. "Uçsuz bucaksız, Gobi çölünün kilometrelerce derinliklerinde altı kişi, devasa boyutlardaki bir salonun tam ortasında... Romanda bu özel görevle ilgili seçime tanık olurken aynı zamanda dünyanın gizemli tarihine, binlerce yıllık efsanelerin kökenlerine göz atacak, romandaki bir takım kodları çözmeye çalışırken... Seçilenler erdemli olmaları yanında özel genlere ve özel yeteneklere sahip insanlar olmalıydı. Romanda bu özel görevle ilgili seçime tanık olurken aynı zamanda dünyanın gizemli tarihine, binlerce yıllık... Macide Kabakcı. "Uçsuz bucaksız, Gobi çölünün kilometrelerce derinliklerinde altı kişi, devasa boyutlardaki bir salonun tam ortasında... Seçilenler erdemli olmaları yanında özel genlere ve özel yeteneklere sahip insanlar olmalıydı. Romanda bu özel görevle ilgili seçime tanık olurken aynı zamanda dünyanın gizemli tarihine, binlerce yıllık... Agarta Giriş (Gizemli Dünyaya Açılan Kapı). Yazar: Macide Kabakcı. Alt başlık: Gizemli Dünyaya Açılan Kapı. Baskı tarihi: Temmuz 2018. 25 TL. Romanda bu özel görevle ilgili seçime tanık olurken aynı zamanda dünyanın gizemli tarihine, binlerce yıllık efsanelerin kökenlerine göz atacak, romandaki bir takım kodları çözmeye çalışırken... %23. Agarta Giriş - Gizemli Dünyaya Açılan Kapı. Macide Kabakcı. New Age Yayınları. 1. Agarta Giriş - Gizemli Dünyaya Açılan Kapı. Müşteri Hizmetleri....