Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Ay'ın Çevresinde e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Ay'ın Çevresinde PDF EPUB


Jules Verne

Ay'ın Çevresinde - Jules Verne pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Jules Verne
DOSYA BOYUTU 11,97
TARİH 2019-05-08
ISBN 6052944868
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Amerika Birleşik Devletleri’nde hayal gücü çağdaşlarının ötesinde olan bir adam vardı: Barbicane. Bu cesur kaşifin en büyük hayali ise bir gülle ile Ay’a gidip sonrasında yeniden dünyaya dönebilmekti. Bu fikrini açıkladığında tüm dünyada yer yerinden oynadı ve üç cesur adam Barbicane, Yüzbaşı Nicholl ve Michel Ardan büyük bir topun ucuna konulan devasa bir gülle ile Ay’a gitmeyi başardı.

...ntülerde ayın yüzeyine çok yakın olarak bazı cisimlerin ... Ay'ın Çevresinde Uzaylılar mı Görüldü? Şok Görüntüler - Internet Haber ... ... Jules Verne. Ay'a Yolculuk ile başlayan çılgın macera, Ay'ın Çevresinde ile devam ediyor. Amerikan İç Savaşı sonrasında emekli askerlerin toplandığı *Silah Kulübü* üyelerinin... "ayın çevresinde" teriminin diğer terimlerle kazandığı İngilizce Türkçe Sözlükte anlamları : 1 sonuç. Pronunciation in context ( out of ). Şair İsa Yazıcı isimli şaire ait Ayın Çevresinde adl ... Ayın Çevresinde - Kitap Vikitap ... . Şair İsa Yazıcı isimli şaire ait Ayın Çevresinde adlı şiiri okumak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Ay aydın, Hesap belli; Anlaşılamayacak bir Şey yok, Hesap ortada, açık. Ayah gibi; Ay parçası. Read ayın çevresinde seyahat from the story Jules Verne by MirzaHasanHarputlu...