Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma İcra ve İflas Hukuku Hocasından Ders Notları e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

İcra ve İflas Hukuku Hocasından Ders Notları PDF EPUB


Olcay Aslan

İcra ve İflas Hukuku Hocasından Ders Notları - Olcay Aslan pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Olcay Aslan
DOSYA BOYUTU 10,36
TARİH 2019-08-06
ISBN 6057867254
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

İcra ve İflas Hukuku Hocasından Ders Notları Altın Seri Olcay Aslanİçindekiler I. BölümGenel Olarak İcra HukukuII. Bölümİcra Takip Yolları III. Bölümİflas Hukuku (Külli İcra) & Konkordato ve Uzlaşma Yoluyla Yeniden Yapılandırma & İptal DavasıÖNSÖZ “Hocasından Notlar” seti içeriğinde yer alan, İcra ve İflas Hukuku alanında yazılan not formatındaki bu eserimizin temel amacı;Öğrenci ve mezun arkadaşlarımızın sınavlara çalışma sürecinde hem aşırı bilgi yığınından uzak kalarak olabildiğince sadeleştirilmiş ve azaltılmış bilgilere ulaşmasını sağlamak hem de bu bilgileri öğrenme anlamında, çıkmış sorular ve özgün örneklere yer vererek bilgiyi pekiştirme imkanı sunmaktır.Öğrenci arkadaşlarımızın Fakülte sınavlarında ve ayrıca mezun arkadaşlarımızın ise Hakimlik-Savcılık sınavı,KPSS ve diğer tüm kurum sınavlarında bu not olarak oluşturulan eser ile eksiksiz şekilde çalışma imkanı sağlanmaktadır.Çünkü bu eser içeriğinde not şeklinde bilgiler eksik olarak değil sade olarak sunulmakta ve bu haliyle de öğrencinin yeterli düzeyde bilgi öğrenerek sınavlara en iyi şekilde hazırlanma imkanı ortaya konmaktadır. İcra ve İflas Hukuku alanında oluşturulan bu eserde tablolar ve karşılaştırmalar yaparak öğrenme süreci kolaylaştırılmış ve ayrıca örnek olaylara dayalı bir öğrenme metodu izlenmiş olup, her konuya dair yeterli düzeyde örnek olay ve çıkmış sorularla konunun kalıcı şekilde öğrenilmesi hedeflenmiştir.Bu eserin ortaya konması sürecinde her daim engin bilgi birikimine müracaat ettiğim, çok değerli yazar, hukukçu dostum, adaşım ve kardeşim Olcay EKŞİOĞLU’na; önceki eserlerimizde de olduğu gibi desteğini burada da esirgemeyen saygıdeğer hocam Prof. Dr. Ahmet NOHUTÇU’ya, kitaplarımın tüm baskı sürecinde taleplerimizi ivedilikle ve nezaketle yerine getiren tüm Savaş Yayınevi çalışanlarına teşekkür eder;Eseri temin edip, istifade eden tüm okurlara amaçlarına ulaşmada azami düzeyde katkı sağlamasını temenni ederim.

... İcra) & Konkordato ve Uzlaşma Yoluyla Yeniden Yapılandırma & İptal Davası ... İcra ve İflas Hukuku Hocasından Ders Notları - Olcay Aslan Temmuz... ... . b) İflasta istihkak davalarını incelemek. c) İcra ve iflas suçlarını inceleyerek ceza vermek. 2018-2019 İcra İflas Hukuku Değişiklikleri. Borçlar hukuku kapsamlı ders notu-KPSS Ders notları. Sanat, sinema, edebiyat, felsefe ve hukuk ders notları. ➢➢ 5.aşama ise ödeme aşamasıdır. İcra ve iflas hukuku bir anlamda özel hukuk alacaklarının tahsil edildiği bir hukuktur. Bizler de çorbada tuzumuz olması niyetiyle sizlere bu dersin hem dilini hem ... İcra-İflas Hukuku Ders Notu | Ekonomi Hukuk ... . Bizler de çorbada tuzumuz olması niyetiyle sizlere bu dersin hem dilini hem de içeriğini mümkün olduğunca sadeleştirerek bir not hazırladık. İcr...