Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Rehber HanımlarAsr-ı Saadetten Çanakkale'ye e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Rehber HanımlarAsr-ı Saadetten Çanakkale'ye PDF EPUB


Şemsinur Özdemir

Rehber HanımlarAsr-ı Saadetten Çanakkale'ye - Şemsinur Özdemir pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Şemsinur Özdemir
DOSYA BOYUTU 7,36
TARİH 2015-04-29
ISBN 6053281474
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

İslam'ın ilk şehidi, Cennetle müjdelenen dadı, Allah Resûlü'nün imanına şahitlik ettiği sahabi hanım, Cennetteki ayak sesleri duyulan kadın, 86 yaşında gemiyle sefere giden Kıbrıs şehidi, Dört şehit annesi, şair hanım sahabi, Ehl-i beytin Mısır'daki hanımefendisi, Allah rızasına giden yolda aşkla yürüyen veli hanım, Şüpheli her şeyden uzak duran üç kız kardeş, Horasan illerini terk edip Beytullah'a komşu olan Hak âşığı hanım, Abbasi saraylarından Mekke'ye uzanan yardım eli, İlk sivil kadın örgütü, Bacıyân-ı Rum, Yoksulların anası bir valide sultan, Çanakkale savaşlarının fedakâr hemşiresi gibi yaşantılarıyla örnek olmuş rehber hanımlar, hizmet dolu hayatlarıyla günümüz nesline ışık tutuyor. Bu kitabı okuduğunuzda, onların nasıl birer iman ve ahlak abidesi olduklarını görecek ve gerçek huzurun onların nurlu yolundan gitmekle mümkün olacağını anlayacaksınız.

...metleriyle, kulluk performanslarıyla öne çıkmış hanımların hayatlarından ... Rehber Hanımlar Asr-ı Saadet'ten Çanakkale'ye - %25 İndirimli - Şemsi ... ... Şemsinur Özdemir. İslam'ın ilk şehidi, Cennetle müjdelenen dadı, Allah Resûlü'nün imanına şahitlik ettiği sahabi hanım, Cennetteki ayak sesleri duyulan kadın... ...İlk sivil kadın örgütü, Bacıyân-ı Rum, Yoksulların anası bir valide sultan, Çanakkale savaşlarının fedakâr hemşiresi gibi yaşantılarıyla örnek olmuş rehber hanımlar, hizmet dolu hayatlarıyla günümüz nesline ışık tutuyor. Şemsinur Özdemir. Efendimiz (s.a.s) döneminden başlayarak günümüze kadar ... Rehber Hanımlar Asr-ı Saadet'ten Çanakkale'ye ... . Şemsinur Özdemir. Efendimiz (s.a.s) döneminden başlayarak günümüze kadar insanlara yaptıkları hizmetleriyle, kulluk performanslarıyla öne çıkmış hanımların hayatlarından... Muhammed ve Devri Saadet'in Müslüman Kadınları -Ziya Şakir, / Hanım Sahabel...