Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Arsen Lüpen - Oyuk İğne'nin Esrarı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Arsen Lüpen - Oyuk İğne'nin Esrarı PDF EPUB


Maurice Leblanc

Arsen Lüpen - Oyuk İğne'nin Esrarı - Maurice Leblanc pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Maurice Leblanc
DOSYA BOYUTU 12,50
TARİH 2015-05-05
ISBN 6050819502
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

O, kurnaz, yakışıklı, türlü zorlukların içinden sıyrılıp çıkmayı başaran, hazır cevap bir suç dehası!O, polisi parmağının ucunda oynatan cesur bir antikahraman... O, klasik kötü karakter klişelerini yıkıp geçen, dünyanın en centilmen hırsızı! O, Arsen Lüpen!Bir silah sesiyle başlayan ve Rubens’in dört yağlı boya tablosunun çalınmasıyla devam eden macerada Arsen Lüpen, kendisini yakalamak isteyenlerle kedinin fareyle oynadığı gibi oynuyor. Dahası Sezar’dan başlayarak zamanımıza kadar süregelen müthiş bir sırrı ortaya çıkarıyor. Bu öyle bir sır ki, hem Fransa'nın güçlü bir devlet olarak devamının garantisi, hem de dünyanın en büyük hazinelerinden birine açılan gizemli bir kapı...Lüpen, bu meşhur hazineye kavuşmaya çalışırken, karşısında rakip olarak müthiş zeki bir lise öğrencisi buluyor. Üstelik ünlü İngiliz dedektif Herlock Sholmes de işin içinde... Bütün engellere rağmen Lüpen, amacına ulaşacak mı? Hayatında ilk defa ölümüne sevdiği kadına kavuşacak mı?Klasikleşen kahramanı Arsen Lüpen’le hayal gücünün sınırlarını zorlayan Maurice Leblanc’tan, nefes kesici bir macera!

...klı, türlü zorlukların içinden sıyrılıp çıkmayı başaran, hazır cevap bir suç dehası! O, polisi parmağının ucunda oynatan cesur bir antikahraman ... Arsen Lüpen - Oyuk İğne'nin Esrarı Sözleri ve Alıntıları ... ... Anasayfa Arsen Lüpen - Oyuk İğne`nin Esrarı. Bu tagda ait henüz ürün eklenmemiş.. 13.60 TL. Arsen Lüpen Bütün Maceraları 5: Oyuk İğnenin Esrarı . , İstanbul: Timaş Yayınları, 2004. 220 s.. 14x21. 3. Hamur. Karton Kapak. Türkçe, Yeni Gibi, #smrgÇEVİRİ, Polisiye. Geri Satıcı Açıklaması. Arsen Lüpen - Oyuk İğne'nin Esrarı. (#461730918). Roman kategorisinde yer alan M ... Arsen Lüpen - Oyuk İğne`Nin Esrarı ... . Türkçe, Yeni Gibi, #smrgÇEVİRİ, Polisiye. Geri Satıcı Açıklaması. Arsen Lüpen - Oyuk İğne'nin Esrarı. (#461730918). Roman kategorisinde yer alan Maurice Leblanc - Arsen Lüpen : Oyuk İğne'nin Esrarı kitabı en uygun ve indirimli fiyatla seni bekliyor. Hızlı kargo ile. Burada fiyat net, kitap jet! 11.34 TL. Arsen Lüpen - Oyuk İ...