Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Sapkın Yurtseverlik e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Sapkın Yurtseverlik PDF EPUB


K. S. Papazian

Sapkın Yurtseverlik - K. S. Papazian pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR K. S. Papazian
DOSYA BOYUTU 10,32
TARİH 2015-01-01
ISBN
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Sapkın Yurtseverlik çok çok önemli bir kitap… Kitabın ilk önemi, yazarının kimliği. Bu kitabın yazarı bir Ermeni aydını. İkinci önemi, yazıldığı tarih. Kitap, henüz soykırım tartışmaları öncesine ait, 1934'te yayınlanmış. Üçüncü önemi, yayınlandığı ülke. Kitap Amerika Birleşik Devletleri'nde yayınlanmış. Dördüncü önemi de, içeriği. Kitap Ermeni-Türk ihtilafında suçlunun Taşnaklar ve Taşnakların sapkın yurtseverlik ideolojisi olduğunu inceliyor. Bu özellikleri ile bir belge kitap. Kitabın bugüne kadar ne Türkçede ne de başka bir dilde bir baskısı daha yapılamadı, çünkü dünya kütüphanelerindeki nüshaları Ermeniler tarafından ortadan kaldırıldı. Ama Prof. Dr. Abdulhalûk Çay, izleri yok edilmeye çalışılan bu önemli belge kitabı ortaya çıkartmayı başardı.

...erlik ideolojisi olduğunu inceliyor. Kitap Amerika Birleşik Devletleri'nde yayınlanmış ... Sapkın Yurtseverlik ... . Dördüncü önemi de, içeriği. Kitap Ermeni-Türk ihtilafında suçlunun Taşnaklar ve Taşnakların sapkın yurtseverlik ideolojisi olduğunu inceliyor. 10.78 TL. Dördüncü önemi de, içeriği. Kitap Ermeni-Türk ihtilafında suçlunun Taşnaklar ve Taşnakların sapkın yurtseverlik ideolojisi olduğunu inceliyor. Bu özellikleri ile bir belge kitap. K. S. Papazian. Sapkın Yurtseverlik çok çok önem ... Sapkın Yurtseverlik K. S. Papazian ... . Bu özellikleri ile bir belge kitap. K. S. Papazian. Sapkın Yurtseverlik çok çok önemli bir kitap… Kitabın ilk önemi, yazarının kimliği. Bu kitabın yazarı bir Ermeni aydını. İkinci önemi, yazıldığı tarih. Sapkın Yurtseverlik çok çok önemli bir kitap… Kitabın ilk önemi, yazarının ......