Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Fotoğrafın Büyüsü: Işık e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Fotoğrafın Büyüsü: Işık PDF EPUB


Özer Kanburoğlu

Fotoğrafın Büyüsü: Işık - Özer Kanburoğlu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Özer Kanburoğlu
DOSYA BOYUTU 11,58
TARİH 2017-09-28
ISBN 6050200676
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Fotoğrafa ilk başladığım yıllarda fotoğraf makinesinin, iyi bir fotoğraf elde etmek için en önemli araç olduğuna inanırdım. Hatta o günlerde çok ünlü olan bir fotoğraf makinesini aldığım takdirde, benim de özendiğim fotoğrafçılar gibi güzel fotoğraflar çekebileceğimi düşünürdüm. Aslında bilginin bu kadar yaygın olmadığı o yıllarda akranlarımın da düşünceleri, benimkinden çok farklı değildi.Çok uzun süre bu amaç uğruna para biriktirip o fotoğraf makinesini aldıktan sonra, çektiğim fotoğraflarda önemli bir değişiklik göremeyince hem kendimi, hem de fotoğrafı sorgulamaya başladım. Bulabildiğim kaynaklardan okumalar yaparak nerede yanlış yaptığımı bulmaya çalıştım. Bu sorgulamalarıma rağmen ışığın bir fotoğraf üzerindeki etkisini ancak akademik eğitim aldığım 90’lı yıllarda öğrenebildim. Işığın obje üzerindeki aydınlatmayı sağlamasıyla birlikte, formu da oluşturmasını örnek çalışmalarla ve eğitim süresinde çekmiş olduğum ödevlerle daha da zihnimde oturdu.Özellikle doğal ışığın kontrolünün yapay ışıktan daha zor olduğunu öğrendiğimde fotoğraf adına kafamda binlerce ışık yandı. Yapay ışığın kontrolünün de aslında anlatıldığı gibi zor olmadığını öğrendiğimde de, yapay ışığı daha fazla kullanır oldum. Bu nedenle gerek doğada, gerekse stüdyoda, doğru ışığı kullanan fotoğrafçının iyi fotoğraf çekebileceğini artık daha iyi biliyorum.

...n Büyüsü: Işık kitabına benzeyen kitaplar ... Fotoğraf Büyüsü ile İstediğin Kişiyi Kendine Bağlayacaksın | En Etkili... ... . Fotoğrafın Büyüsü Işık. Marka : Say Yayınları. Barkod : 9786050200676. Özellikle doğal ışığın kontrolünün yapay ışıktan daha zor olduğunu öğrendiğimde fotoğraf adına kafamda binlerce ışık yandı. Fotoğrafın Büyüsü: Işık kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun. Fotoğrafın Büyüsü: Işık - Kitap Fiyatla ... Fotoğrafın Büyüsü: Işık - Özer Kanburoğlu | kitapyurdu.com ... . Fotoğrafın Büyüsü: Işık - Kitap Fiyatları. Ücretsiz Kargo. Fotoğrafın Büyüsü: Işık. Share on WhatsApp. Fotoğrafın Büyüsü: Işık. Share on WhatsApp. YAZAR: Özer Kanburoğlu. Özellikle doğal ışığın kontrolünün yapay ışıktan daha zor olduğunu öğrendiğimde fotoğraf adına kafamda binlerce ışık yandı. 'Fotoğraf sanatçıları, yaptığı işi anlatan ve bilgiyi paylaşan bir kitle değil.'. Fotoğrafın kelime anlamının 'ışıkla çizgi çizmek' olduğu hatırlanırsa 'Fotoğrafın Büyüsü: Işık' adlı bu kapsamlı kitap daha da... 21 €. Özellikle doğal ışığın kontrolünün yapay ışıktan daha zor olduğunu öğrendiğimde fotoğraf adına kafamda binlerce ışık yandı. Yapay ışığın kontrolünün de aslında anlatıldığı gibi zor olmadığını... Özellikle doğal ışığın kontrolünün yapay ışıktan daha zor olduğunu öğrendiğimde fotoğraf adına kafamda binlerce ışık yandı. Yapay ışığın kontrolünün de aslında anlatıldığı gibi zor olmadığını... Bu nedenle gerek doğada, gerekse stüdyoda, doğru ışığı kullanan fotoğrafçının iyi fotoğraf çekebileceğini artık daha iyi biliyorum. ...more. Start your review of Fotoğrafın Büyüsü: Işık...