Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma İtiraflarım e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

İtiraflarım PDF EPUB


Lev N. Tolstoy

İtiraflarım - Lev N. Tolstoy pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Lev N. Tolstoy
DOSYA BOYUTU 3,55
TARİH 2018-06-28
ISBN 6052060315
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Lev Tolstoy, Savaş ve Barış’ı ve Anna Karenina’yı dünya edebiyatına kazandırdıktan sonra, 51 yaşında hayatına dönüp bakar ve yaşamının anlamdan yoksun olduğunu fark eder. İtiraflarım, büyük Rus yazarın estetik ideallerin peşinden gitmeyi bırakıp dinî ve felsefi meselelere yönelişine dair öngörülerle dolu, kısa ama çok güçlü bir kitaptır. Bir anlamda Tolstoy’un manevî orta yaş krizini anlatan İtiraflarım son derece özgün ve etkileyici bir metin olmasının yanında, hayatın anlam ve değeri üzerine yazılmış en önemli eserlerden biridir.

...amberı 65. Jack Kerouac - Yolda 66. Tolstoy - İtiraflarım 67 ... İtiraflarım - Lev Nikolayeviç Tolstoy ... . itiraf ediyorum; çaylak olma sebebim olan entry de moderasyona laf sokmak gibi bir idealim yoktu, sadece o başlığı açana olan kızgınlığım ile o başlığın halen sözlükte varolmasının bende bıraktığı... Aldatma Hikayeleri x 24. kadın itirafları x 18. İtiraf Sitesi x 16. Erkek İtiraf x 14. Aşk x 13. Sevgili Arıyorum x 7. Sadece İstiyorum! x 7. Aşk İtiraf x 6. Seviyorum x 6. Tols ... Hadi İtiraf Edin - itiraf.online ... . Sadece İstiyorum! x 7. Aşk İtiraf x 6. Seviyorum x 6. Tolstoy başkaca bir eser vermemiş bile olsaydı "İtiraflarım" gene de onun büyük bir yazar olarak anılmasına yeterdi. YAŞAR ÇABUKLU. Lev Tolstoy İtiraflarım Kaknüs Yayınları çev. 1828'de doğan Tolstoy İtiraflarım'ı hayatındaki yükselişin yerini ruhsal bir bunalıma terk ettiği 1878-1879 yıllarında yazdı. Transkript. 1 Lev Nikolayevic Tolstoy - Itiraflarım Lev Nikolayeviç Tolstoy ( ) Toprak sahibi soylu bir ailenin oğlu olarak 28 Ağustos 1828'de doğdu. Lev Nikolayeviç Tolstoy. *Sevdiğin insanları kaybetmeye alıştığın zaman, hayatı önemsememeye başlıyorsun.* Bir arayışın tezahürlerinden ibaret olan İtiraflarım... İTİRAFLARIM. Yazar: Leo Nikolayeviç TOLSTOY. YAZARIN HAYATI 28 Ağustos 1828 tarihinde, Moskova'nın güneyinde, asil bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gözlerini açtı. İTİRAFLARIM. Leo Nikolayeviç TOLSTOY. YAZARIN HAYATI. 28 Ağustos 1828 tarihinde, Moskova'nın güneyinde, asil bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gözlerini açtı. Yaptığı şeye şöyle de diyebiliriz, hep sormaktan korktuğumuz, kendimizi sorgulamaktan çekindiğimiz soruları cesurca kafamıza vura vura soruyor. Kısaca, İtiraflarım, bir arayış kitabı… İtiraflarım hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer baskıları ve daha fazlası. İtiraf etmeliyim ki hiç felsefik kitap okumadım. Anlamak da zorlandım. İtiraflarım modelleri, İtiraflarım özellikleri ve markal...