Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma (Cep Boy) Evrad-ı Rifaiyye / Ahmed Er-Rifai Hazretleri'nin Evradı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

(Cep Boy) Evrad-ı Rifaiyye / Ahmed Er-Rifai Hazretleri'nin Evradı PDF EPUB


(Cep Boy) Evrad-ı Rifaiyye / Ahmed Er-Rifai Hazretleri'nin Evradı -  pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR
DOSYA BOYUTU 8,43
TARİH 2011-12-28
ISBN 6056145032
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Ey Rabbimiz!Bizi affeyle! Bizden meydana gelen hata ve günahları sil!YaAllah! Ya azamet ve ikram sahibi!Bizleri İslam dini üzere, müslüman oalrak öldür.Ya Kavi, ya Metin!Zalimlerin şerrine karşı sen bana kafi gel.Müslümanların nurlarını islah et, artır ve müslümanları aciz bırakmak isteyenlerin şerlerini ve zararlarını defet.Ey yüceler yücesi. Ey büyükler büyüğü.Ey herşeyi bilen. Ey herşeye gücü yeten.Ey işiten, gören. Ey lütfu bol olan. Ey Kerim.Ey Alim, Ey üzüntüleri, gam ve kederleri gideren.Ey kulunu bağışlayan ve trahmet eden.Ey mahlukatın Rabbi olan Allah!Senden bağışlanmamı diliyorum.Bütün hatalarımın affedilmesini istiyorum.Ey kendisinden başka hiçbir ilah bulunmayan, Hayy ve Kayyum olan Allah!Senden mağfiret istiyorum ve sana tevbde ediyorum. Ben tevbemin kabulünü ve günahlarımın bağışlanmasını istiyorum.

...lunun kurucusudur. Points Catalog. Home » (Cep Boy) Evrad-ı Rifaiyye / Ahmed Er-Rifai Hazretleri'nin Evradı ... AHMED Er-RİFÂÎ - TDV İslâm Ansiklopedisi ... .