Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Melek Kanı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Melek Kanı PDF EPUB


Alpay Asar

Melek Kanı - Alpay Asar pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Alpay Asar
DOSYA BOYUTU 8,81
TARİH 2018-07-06
ISBN 6051734446
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Efsanelerle Gerçekler Arasındaki Çizgi Belirsizleşirken Dünyanın Geleceği Bir Avuç İnsana BağlıMelek Kanı ’nın ezoterik yapısını keşfederken aklın sınırlarında bir seyahate çıkacak ve inanılmaz bir deneyim yaşayacaksınız.Üç kutsal kitabın da “doğru” ve “üstün” olarak nitelediği bir peygamber, İdris! Ya da Tevrat’la İncil’deki adıyla Enoch. Onun hikâyesi meleklerle insanların bir arada yaşadığı dönemde geçer ve yoldan çıkanlardan bahseder. Onların soyundan gelenlerden…Roma imparatorlarının bilge danışmanı Corpus ve yardımcısı Evmerus, Phaselis’te Kutsal Roma İmparatorluğu’nu parçalayan gizli bir tarikatın ilahi hedefleriyle yüzleşmek zorunda kalırlar. İyiyle kötünün amansız savaşında birer piyon olsalar da insanlığın kaderini ve tarihin akışını değiştirmek için ellerinden geleni yaparlar. Ancak karşılarındaki kadim kötülüğün kendi planları ve gizli bir ordusu vardır.

...m yaşayacaksınız. Melek Kanı. %35. 29,90 TL ... Melek Kanı - Alpay Asar - Epsilon Yayınevi | Kitapkolik.com ... . Ya da Tevrat'la İncil'deki adıyla Enoch. Onun hikâyesi meleklerle insanların bir arada yaşadığı dönemde geçer ve yoldan çıkanlardan bahseder. 26.55 TL. Efsanelerle Gerçekler Arasındaki Çizgi Belirsizleşirken Dünyanın Geleceği Bir Avuç İnsana Bağlı Melek Kanı 'nın ezoterik yapısını keşfederken aklın sınırlarında bir seyahate çıkacak ve... 23.01 TL. Melek Kanı 'nın ezoterik yapıs ... Melek Kanı - Alpay Asar - Epsilon Yayınevi | Kitapkolik.com ... ... 23.01 TL. Melek Kanı 'nın ezoterik yapısını keşfederken aklın sınırlarında bir seyahate çıkacak ve inanılmaz bir deneyim yaşayacaksınız....