Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Gümüş Somon’un Büyük Yolculuğu e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Gümüş Somon’un Büyük Yolculuğu PDF EPUB


Ahn Do-hyun

Gümüş Somon’un Büyük Yolculuğu - Ahn Do-hyun pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ahn Do-hyun
DOSYA BOYUTU 12,50
TARİH 2019-06-10
ISBN 6050933017
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bir somonun yaşamı boyunca başından geçecekler bellidir:Denizlere açılmak, doğduğu nehre geri dönmek, yumurtalarını nehre bırakmak… Gümüş Somon, tüm somonları bekleyen bu yazgıyı kabullenmek istemiyordu. Doğduğu nehre dönmenin değil, hayatın anlamını bulmak için bir keşif yolculuğuna çıkmanın peşindeydi. Gümüş Somon’un bu büyük yolcuğu, onu hiç ummadığı biçimde değiştirecekti…Büyümek, olgunlaşmak, sevmek, hayatı yaşamaya değer kılan şeylerin farkına varmak ve bunların değerini bilmeküzerine huzur verici bir hikâye…En önemlisi de, kendini aramak ve bulmak üzerine.

...ç ummadığı biçimde değiştirecekti… 16 ... Gümüş Somon'un Büyük Yolculuğu - Ahn Do-Hyun... | E-KİTAP... ... .15 TL. Gümüş Somon'un Büyük Yolculuğu-Doğan Egmont Yayıncılık- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın... 15.58 TL. Doğduğu nehre dönmenin değil, hayatın anlamını bulmak için bir keşif yolculuğuna çıkmanın peşindeydi. Gümüş Somon'un bu büyük yolcuğu, onu hiç ummadığı biçimde değiştirecekti… 17.10 TL. Gümüş Somonun Büyük YolculuğuGü ... Gümüş Somon'un Büyük Yolculuğu - Ahn Do-Hyun ... .10 TL. Gümüş Somonun Büyük YolculuğuGümüş Somonun Büyük Yolculuğu - Bir somonun yaşamı boyunca başından geçecekler bellidir Denizlere açılmak, doğduğu nehre geri dönmek... 2.sınıf matematik yolculuğu 2019 / üçgen. Gümüş Somon?un bu büyük yolcuğu, onu hiç ummadığı biçimde değiştirecekti Büyümek, olgunlaşmak, sevmek, hayatı yaşamaya değer kılan... Gümüş Somon'un Büyük Yolculuğu Bilgi. Bir somonun yaşamı boyunca başından geçecekler bellidir: Denizlere açılmak, doğduğu nehre geri dönmek, yumurtalarını nehre bırakmak… 13.30 TL. Doğduğu nehre dönmenin değil, hayatın anlamını bulmak için bir keşif yolculuğuna çıkmanın peşindeydi. Gümüş Somon'un bu büyük yolcuğu, onu hiç ummadığı biçimde değiştirecekti… Gümüş Somonun Büyük Yolculuğu. ''Somon sözcüğünden, gürül gürül akan nehrin kokusu Gümüş Somon'la birlikte hayatımızın amacını sorguladığımız bir kitaptan bahsediyorum sizlere....