Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Oğuz Kağan ve Mete Han / Diriliş e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Oğuz Kağan ve Mete Han / Diriliş PDF EPUB


Sıtkı Öztürk

Oğuz Kağan ve Mete Han / Diriliş - Sıtkı Öztürk pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Sıtkı Öztürk
DOSYA BOYUTU 12,22
TARİH 2019-01-19
ISBN 6058102941
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bu ilk kitap; "tarihi çocuk romanı serisinin" birinci kitabıdır. Çocuklarımıza Türk tarihini sevdirmek üzere kurgulanmıştır. Bu hikâyede tarihe dair anlatılan her şey gerçektir. Sadece, biraz daha eğlenceli olsun diye hayali karakterler üzerinden anlatılmıştır.Emir, tarihe meraklı bir ilköğretim talebesidir. Babası tarih öğretmenidir. Babasının kitaplığındaki tarihi kitaplar, zamanla Emir’in dikkatini çeker.Emir ile babası arasında düzenli başlayan tarih sohbetleri, Emir'in rüyalarında tarihi bir yolculuk başlatır. Tarihi bir "dede" şeklinde kurgulayan yazar, Emir ile Tarih Dede'yi maceralı ve bir o kadar da keyifli yolculuklara çıkarır.. Tarihsel bir serüven ve maceranın peşinden koşan öğrenciler, üçlü “Hanlar Serisi”ni bitirdiğinde, tarihe dair hem macera yaşamanın hazzını tadacak hem de küçümsenemeyecek bilgiler öğrenmiş olacaklardır.

...air hem macera yaşamanın hazzını tadacak hem de küçümsenemeyecek bilgiler öğrenmiş ... Oğuz Kağan ve Mete Han Aslında Aynı Kişi mi? | Forum ... ... Diriliş Ertuğrul Hayranları. 23 February ·. Türklerin Ulu Atası Mete Han - (Oğuz Kağan). Ertuğrul Bey'in Otağında Açtık Gözümüzü IYI🇹🇷. Diriliş Ertuğrul Hayranları. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Oğuz Kağan ve Mete Han / Diriliş. Oğuz Kağan ve Mete Han: Diriliş-Tarih Dede ve Emir ... Indir Türkçe PDF Oğuz Kağan ve Mete Han / Diriliş ePub Online... ... . Oğuz Kağan ve Mete Han / Diriliş. Oğuz Kağan ve Mete Han: Diriliş-Tarih Dede ve Emir Ataların İzinde - Sıtkı Öztürk özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Lokman Aydoğan'ın ilk eseri olduğu için tedirgin oldum ama almadan da duramadım.İki serinin ilk kitabı olan Diriliş Hun Beyi Teoman ile Oğuz Kağan(Mete Han) arasındaki kıyasıya mücadeleyi ve... Tarihsel bir serüven ve maceranın peşinden koşan öğrenciler, üçlü "Hanlar Serisi"ni bitirdiğinde, tarihe dair hem macera yaşamanın hazzını tadacak hem de küçümsenemeyecek bilgiler öğrenmiş... Tarihsel bir serüven ve maceranın peşinden koşan öğrenciler, üçlü Hanlar Serisini bitirdiğinde, tarihe dair hem macera yaşamanın hazzını tadacak hem de küçümsenemeyecek bilgiler öğrenmiş... Tarihsel bir serüven ve maceranın peşinden koşan öğrenciler, üçlü "Hanlar Serisi"ni bitirdiğinde, tarihe dair hem macera yaşamanın hazzını tadacak hem de küçümsenemeyecek bilgiler öğrenmiş... Sıtkı Öztürk. Bu ilk kitap; "tarihi çocuk romanı serisinin" birinci kitabıdır. Çocuklarımıza Türk tarihini sevdirmek üzere kurgulanmıştır. Bu hikâyede tarihe dair anlatılan her şey gerçektir. 12.80 TL. Tarihsel bir serüven ve maceranın peşinden koşan öğrenciler, üçlü "Hanlar Serisi"ni bitirdiğinde, tarihe dair hem macera yaşamanın hazzını tadacak hem de küçümsenemeyecek bilgiler... Tarihsel bir serüven ve maceranın peşinden koşan öğrenciler, üçlü Hanlar Serisini bitirdiğinde, tarihe dair hem macera yaşamanın hazzını tadacak hem de küçümsenemeyecek bilgiler öğrenmiş... Tarihsel bir serüven ve maceranın peşinden koşan öğrenciler, üçlü Hanlar Serisini bitirdiğinde, tarihe dair hem macera yaşamanın hazzını tadacak hem de küçümsenemeyecek bilgiler öğrenmiş... Oğuz Ka...