Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Avukatın Adı Yok e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Avukatın Adı Yok PDF EPUB


Başar Yaltı

Avukatın Adı Yok - Başar Yaltı pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Başar Yaltı
DOSYA BOYUTU 3,23
TARİH 2018-06-28
ISBN 6052241431
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Cumhuriyet döneminde, aydınlanma ışığında yeniden düzenlenen hukuk sisteminin son on yılda geçirdiği değişimler, birey ve toplum olarak edinilen kazanımların, yurttaş olarak alınan sorumluluklarla beraber hak ve özgürlüklerin nasıl göz göre göre elden çıkarıldığını özetliyor.Av. Dr. Başar Yaltı, bağımsız yargının ne olduğunu ve toplumsal yaşayışımızı nasıl şekillendirdiğini hatırlatarak, emir ve talimatla işleyen yargının bizi nasıl da sonu belli, kirli bir mizansenin parçası yaptığını gösteriyor. Siyasal iktidarın, yargı üzerinden Cumhuriyet’le nasıl hesaplaştığını ortaya koyuyor.

...minin son on yılda geçirdiği değişimler, birey ve toplum olarak edinilen kazanımların ... Avukatın Adı Yok ... ... Cumhuriyet döneminde, aydınlanma ışığında yeniden düzenlenen hukuk sisteminin son on yılda geçirdiği değişimler, birey ve toplum olarak edinilen kazanımların... Cumhuriyet döneminde, aydınlanma ışığında yeniden düzenlenen hukuk sisteminin son on yılda geçirdiği değişimler, birey ve toplum olarak edinilen kazanımların... Kitap : Avukatın Adı Yok, Yazar : Başar Yaltı, Yayınevi : Karakarga Yayınları - 9 ... Avukatın Adı Yok - sizekitap.com ... ... Kitap : Avukatın Adı Yok, Yazar : Başar Yaltı, Yayınevi : Karakarga Yayınları - 9786052241431 - Fiyat: 13,46 TL. Avukatın Adı Yok. Size haber verelim. Yeni....