Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Farsça DilbilgisiKonuşma-Çeviri Tekniği-Anahtar Kelimeler e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Farsça DilbilgisiKonuşma-Çeviri Tekniği-Anahtar Kelimeler PDF EPUB


Prof. Dr. Mehmet Kanar

Farsça DilbilgisiKonuşma-Çeviri Tekniği-Anahtar Kelimeler - Prof. Dr. Mehmet Kanar pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Prof. Dr. Mehmet Kanar
DOSYA BOYUTU 11,19
TARİH 2019-10-07
ISBN 6050204230
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Modern ve klasik Farsça dilbilgisinin bir arada bulunduğu, fiil çekim örneklerinin yer aldığı derli toplu bir dilbilgisi kitabı...Gündelik konuşmalarda karşı karşıya kalınan cümleler...Farsçadan Türkçeye çeviri yapılırken bilinmesi gereken tekniklerin yer aldığı ayrı bir bölüm...Farsçada anahtar rolü oynayan ve cümlenin ana yapıtaşı özelliğindeki kelime ve kelime gruplarının klasik ve modern Farsça kaynak taramalarından çıkarılan örneklerle zenginleştirildiği ayrı ve kapsamlı bir bölüm... Farsça cümleler, cümlelerin Türkçe harflerle okunuşları ve çevirileri..

...ı ayrı bir bölüm... Farsça Dilbilgisi Konuşma - Çeviri Tekniği - Anahtar Kelimeler ... Farsça Dilbilgisi Konuşma-Çeviri Tekniği-Anahtar Kelimeler ... . Modern ve klasik Farsça dilbilgisinin bir arada bulunduğu fiil çekim örneklerinin yer aldığı derli toplu bir dilbilgisi kitabı... 41.40 TL. Modern ve klasik Farsça dilbilgisinin bir arada bulunduğu, fiil çekim örneklerinin yer aldığı derli toplu bir dilbilgisi kitabı... Gündelik konuşmalarda karşı karşıya kalınan cümleler... 51 TL. Modern ve klasik Farsça dilbilgisinin bir arada bulunduğu, fiil çekim örnekl ... Farsça Dilbilgisi-Konuşma-Çeviri Tekniği-Anahtar Kelimeler... ... ... 51 TL. Modern ve klasik Farsça dilbilgisinin bir arada bulunduğu, fiil çekim örneklerinin yer aldığı derli toplu bir dilbilgisi kitabı... Gündelik konuşmalarda karşı karşıya kalınan cümleler... Farsça aile indoíránských dillere aittir. Bugün, kelime ve dilbilgisi birleşik sistemi ile Haiti Creole tam dili. Haiti Creole İlk teknik yazım 1940, babasının Ormonde McConnell kuruldu. 51 TL. Modern ve klasik Farsça dilbilgisinin bir arada bulunduğu, fiil çekim örneklerinin yer aldığı derli toplu bir dilbilgisi kitabı... Gündelik konuşmalarda karşı karşıya kalınan cümleler... 48 TL. Modern ve klasik Farsça dilbilgisinin bir arada bulunduğu, fiil çekim örneklerinin yer aldığı derli toplu bir dilbilgisi kitabı... Gündelik konuşmalarda karşı karşıya kalınan cümleler... 45.60 TL. Modern ve klasik Farsça dilbilgisinin bir arada bulunduğu, fiil çekim örneklerinin yer aldığı derli toplu bir dilbilgisi kitabı... Gündelik konuşmalarda karşı karşıya kalınan cümleler... Modern ve klasik Farsça dilbilgisinin bir arada bulunduğu, fiil çekim örneklerinin yer aldığı derli toplu bir Farsçadan Türkçeye çeviri yapılırken bilinmesi gereken tekniklerin yer aldığı ayrı bir bölüm... 46.20 TL. Modern ve klasik Farsça dilbilgisinin bir arada bulunduğu, fiil çekim örneklerinin yer aldığı derli toplu bir dilbilgisi kitabı... Gündelik konuşmalarda karşı karşıya kalınan cümleler... Prof. Dr. Mehmet Kanar. Modern ve klasik Farsça dilbilgisinin bir arada bulunduğu, fiil çekim örneklerinin yer aldığı derli toplu bir dilbilgisi kitabı......