Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Güneşimi Söndürme Allah'ım e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Güneşimi Söndürme Allah'ım PDF EPUB


Hatice Kestioğlu

Güneşimi Söndürme Allah'ım - Hatice Kestioğlu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Hatice Kestioğlu
DOSYA BOYUTU 9,22
TARİH 2015-04-13
ISBN 6056487521
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bu kitap, kansere yakalanan bir anneyi hayatta tutmak için çırpınan bir yüreğin hikâyesidir.Kanser, yakaklanan için de yakınları için de çok uzun ve zorlu bir süreç kuşkusuz ki… Hem sinir bozucu hem de sabırlı olmayı gerektirici; birbirlerine çok zıt olmalarına rağmen… Hastayşa ilgilenenlerin hem sağlam bir sinir sistemine hem de sağlıklı bir bedene ihtiyaçları olmalı ki hastasına yardımcı olabilsin, dahası faydası dokunsun. Açıkçası benim ne sağlma sinirlerim ne de sağlıklı bir bedenim vardı ama Rabb’ime olan sonsuz güvenim ve inancım ayakta tuttu beni. Gerçi, en az annem kadar yıprandım ben de hastane odalarında, koridorlarında ve sıra beklerken… MR çekilirken benim de beynimden geçti tangır tungur sesler.. Ultrasonlar çekilirken doktorunsekreterine yazdırdıklarını duyunca her seferinde başımdan aşağı kaynar sular döküldü ya da nefes alamaz oldum bazen. Elimize verilmeyen rapor sonuçlarını, doktorun odasında sessizce beklerken onun iki dudağı arasında kilitlenmişken beyinlerimiz ben de/ biz de en az onun kadar terledik ya da kirece boyandı yüzümüz, dilimiz damağımız kurudu.İstedim ki bu hastalığa yakalananlar yalnız olmadıklarını ve hepimizin benzer şekilde ortak hayatlarımızın olduğunu bilsinler. Hastalara ve hasta yakınlarına bir kapı, bir ışık olur inşallah kitabım.

...ylentilerle söndürmek istiyorlar. Allah'tan gelen gerçekleri örtbas edenler hoşlanmasalar da, Allah nurunu tamamlamayı diliyor ... Tevbe Suresi 32. Ayet ... . Güneşimi Söndürme Allahım. 3.4K likes. Bu kitap, kansere yakalanan bir anneyi hayatta tutmak için, temmuz sıcağında üşüyen yüreklerin gerçek hikâyesini... Güneşimi Söndürme Allah'ım Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler Bu yazımızda Güneşimi Söndürme Allah'ım kitabını ince... Hatice Kestioğlu. Bu kitap, kansere yakalanan bir anneyi hayatta tutmak için çırpınan bir yüreğin hikayesidir. Kanser, ya ... Tevbe Suresi 32. Ayet ... ... Hatice Kestioğlu. Bu kitap, kansere yakalanan bir anneyi hayatta tutmak için çırpınan bir yüreğin hikayesidir. Kanser, yakaklanan için de yakınları için de çok uzun ve zorlu bir...