Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kızıl Topraklar e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kızıl Topraklar PDF EPUB


Eyyüp Altun

Kızıl Topraklar - Eyyüp Altun pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Eyyüp Altun
DOSYA BOYUTU 3,19
TARİH 2015-04-21
ISBN 9753439466
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Savaşın karşıtı aşktır ve insanlık ancak aşk ikliminde yeşerme olanağı bulmaktadır.Kızıl Topraklar, Eyyüp Altun’un 1915 Ermeni meselesiyle ilgili ikinci romanıdır. Yazar 1915-1923 yılları arasındaki olayları, Ermeni kızı Sona ile Müslüman genci Gazi’nin aşkı çerçevesinde, insani, siyasi ve sosyolojik boyutuyla romanlaştırmaktadır.Roman, savaşın acımasız ve kahredici ikliminde yaşanan bir aşkı tarihi dokusu içinde vermektedir. Bu olağanüstü koşullarda aşk ayaklar altında kalmış gibi gözükse de, tutunacak biricik daldır. Savaşın yarattığı tahribata karşı koymanın tek çaresidir...Yedi yıllık bir araştırma sonucunda yaşanmış olaylardan esinlenilerek kaleme alınan Kızıl Topraklar ve yazarın önceki romanı Sona, 1915 meselesini bir aşk öyküsü üzerinden anlatıyor olması bakımından bir ilktir. 

...dan esinlenilerek kaleme alınan Kızıl Topraklar ve yazarın ... Kızıl Topraklar - Eyyüp Altun ... ... rivayet odur ki; semtin toprağı* kizil renkli olduğundan halk arasında ''kızıltoprak'' denmiştir.. 1786 yılında yapılan bir istanbul haritasında da bu yer için ''kızıltoprak'' adı kullanılmıştır.. kızıltoprak... Kızıl Toprak. Süre: 80 Dakika. Ülke: İran İslam Cumhuriyeti. Kızıl Toprak 9.0 / 10 2 kullanıcı oyu. Read Kızıl Toprak Bölüm 5 from the story Romantik Tuzak ... Romantik Tuzak (Kızıl Topraklar Serisi 1) - Kızıl Toprak... - Wattpad ... . Read Kızıl Toprak Bölüm 5 from the story Romantik Tuzak (Kızıl Topraklar Serisi 1) by BegumJe (Begüm J.) with 12 reads. kurgu, tuzak, intikam. Leydim bugüne ka... 14 TL. Kızıl Topraklar-Kaynak Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. 15 TL. Savaşın karşıtı aşktır ve insanlık ancak aşk ikliminde yeşerme olanağı bulmaktadır. Kızıl Topraklar, Eyyüp Altun'un 1915 Ermeni meselesiyle ilgili ikinci romanıdır. Yeni Asur kaynaklarına göre Kaşkaların hüküm sürdüğü topraklar batıda Muşki'ye, doğuda Urartu'ya ve güneyde Tabal'a uzanmaktaydı. Ev inşaatında bu kırmızı topraklar kızıl taşlardan kullanılmıştır. Savaşın karşıtı aşktır ve insanlık ancak aşk ikliminde yeşerme olanağı bulmaktadır. Kızıl Topraklar, Eyyüp Altun'un 1915 Ermeni meselesiyle ilgili ikinci romanıdır. Kızıl Topraklar, Eyyüp Altun'un 1915 Ermeni meselesiyle ilgili ikinci romanıdır. Yedi yıllık bir araştırma sonucunda yaşanmış olaylardan esinlenilerek kaleme alınan Kızıl Topraklar ve yazarın... 13.06 TL. Savaşın karşıtı aşktır ve insanlık ancak aşk ikliminde yeşerme olan...