Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Naftalin Kokulu Yıllar 90'lar e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Naftalin Kokulu Yıllar 90'lar PDF EPUB


Kollektif

Naftalin Kokulu Yıllar 90'lar - Kollektif pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Kollektif
DOSYA BOYUTU 10,84
TARİH 2018-07-01
ISBN 6058143869
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Dizlerinin yarasıyla birlikte gelen sokak oyunlarını ezberine hapset. Yanık geçmişin kokusunu çalan şarkıyı durmadan mırıldanacaksın. Senaryosu tarihin boşluklarına düşen o sahneyi bozuk plak gibi tekrarla. Leblebi tozunun, pamuk şekerin, dondurulmuş buzların tadını zamanla anlayacaksın. Karıncalı, yarı renkli, naftalin kokulu hatıraları babaanne sandıklarına gizle. Kaybettiğin her ne varsa, onunla kaybolacaksın.Yaşamak, şahit olmak ya da kulaktan kulağa aktarmak mümkün olmadıysa eğer “Neden ben o yıllara yetişemedim?” diye hayıflanmak serbest…Çünkü samimiyet, tedavülden kalktı.Üzgünüm!

...yaşamanın hissini hatırlayabilir misiniz? 65 yazarın öykü, deneme ve anı türünden yazılarının yer aldığı Naftalin Kokulu Yıllar, 90'lar kitabı okuyucuları ile buluştu ... Naftalin Kokulu Yıllar 90'lar Sözleri ve Alıntıları ... . Kolektif. Dizlerinin yarasıyla birlikte gelen sokak oyunlarını ezberine hapset. Yanık geçmişin kokusunu çalan şarkıyı durmadan mırıldanacaksın. Kollektif. Dizlerinin yarasıyla birlikte gelen sokak oyunlarını ezberine hapset. Yanık geçmişin kokusunu çalan şarkıyı durmadan mırıldanacaksın. Her ne kadar genç kardeşlerimiz "Naftalin Kokulu Yıllar" diye adlandırsalar da, o yıllar bizim naftalin ... Naftalin Kokulu Yıllar - 90'la ... . Yanık geçmişin kokusunu çalan şarkıyı durmadan mırıldanacaksın. Her ne kadar genç kardeşlerimiz "Naftalin Kokulu Yıllar" diye adlandırsalar da, o yıllar bizim naftalin kokusunu unutmaya başladığımız yıllardı… 90'lar" adlı eseri çok önemsiyorum. Naftalin Kokulu Yıllar 90'lar. Yeni. Ücretsiz Kargo. Kar...