Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma İstiklalin Bedeli e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

İstiklalin Bedeli PDF EPUB


Necdet Sevinç

İstiklalin Bedeli - Necdet Sevinç pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Necdet Sevinç
DOSYA BOYUTU 3,90
TARİH 2015-04-20
ISBN 6059916059
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Türk çocuklarının,başlarını kartallar gibi gökyüzünün yüce katmanlarında dolaştırarak yaşamaları içinkendilerini fedâ eden kahramanların aziz hâtıralarına armağan edilen bu kitap, efsanevî Antep Harbi’nin yegâne belgesel romanıdır.Bayrağına düşman eli uzandığı anda, hiçkimsenin“uygun görmesine lüzum görmeden”şeref ve haysiyetini kurtarmak için silâha sarılan bir şehrin yaşanmış hikâyesidir,bu kitap. Bir kutsal isyanın, bir başkaldıranın, savaşın galiplerine meydan okuyuşun hikâyesidir.Fransızlar; topları, tankları ve uçakları ile halk ibadet hâlinde iken camileri vurmuştur! Çarşıları vurmuştur! Hanları, kervansarayları, bedestenleri urmuştur! Evleri vurmuştur! Yalnız Kozanlı Mahallesi’nde 2 bin 657 ev obüs mermileri ile çökmüş, kasabadaki 10 bin evden 8 bini harâbe haline gelmiştir! Tespit edilebilinen şehit sayısı 6 bin 317, yaralı sayısı 11 bindir!Bütün bunlara rağmen ne sitem edilmiştir, ne ah, aksine bir türkü söylenmiştir siperlerde her sabah:Vurun Antepliler namus günüdür.

...th this preview of İstiklalin Bedeli by Necdet Sevinç ... İstiklalin Bedeli - Necdet Sevinç | kitapyurdu.com ... . 23.80 TL. Türk çocuklarının, başlarını kartallar gibi gökyüzünün yüce katmanlarında dolaştırarak yaşamaları için kendilerini feda eden kahramanların aziz hatıralarına armağan edilen bu kitap... İstiklalin Bedeli Kitap Özeti - İstiklalin Bedeli Kitap Tanıtımı Kitap özeti Türk çocuklarının, başlarını kartallar gibi gökyüzünün yüce katmanlarında dolaştırarak yaşamaları için kendilerini fedâ eden... İstiklalin Bedeli-Kariyer Yayınları-978605991605 ... Istiklalin Bedeli (ISBN: 9786054200252) Fiyatı, Yorumları... ... ... İstiklalin Bedeli-Kariyer Yayınları-9786059916059-Necdet Sevinç-%26 indirimli-Türk çocuklarının, başlarını kartallar gibi gökyüzünün yüce katmanlarında dolaştır. 35 TL. Türk çocuklarının, başlarını kartallar gibi gökyüzünün yüce katmanlarında dolaştırarak yaşamaları için kendilerini feda eden kahramanların aziz hatıralarına armağan edilen bu kitap... Necdet Sevinç. Türk çocuklarının, başlarını kartallar gibi gökyüzünün yüce katmanlarında dolaştırarak yaşamaları için kendilerini feda eden kahramanların aziz hatıralarına armağan edilen bu kitap... Necdet Sevinç. Türk çocuklarının, başlarını kartallar gibi gökyüzünün yüce katmanlarında dolaştırarak yaşamaları için kendilerini feda eden kahramanların aziz hatıralarına armağan edilen bu kitap... Ülkücüye Notlar. 7,92 TL. İstiklal Harbi'nde Etnik İhanet. 25,08 TL. İstiklalin Bedeli. 23,10 TL. Pontus'ta Hesaplaşma. İstiklalin Bedeli - Necdet Sevinç ürününün 5 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo ve bkm express seçenekleri ile en İstiklalin Bedeli - Necdet Sevinç yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz. İstiklalin Bedeli kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. İstiklalin Bedeli....