Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kalplerin Şifası Sohbetler 4 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kalplerin Şifası Sohbetler 4 PDF EPUB


Seyda Muhammed Konyevi

Kalplerin Şifası Sohbetler 4 - Seyda Muhammed Konyevi pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Seyda Muhammed Konyevi
DOSYA BOYUTU 8,26
TARİH 2018-06-21
ISBN 9756029794
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Hepimiz günahların dağ gibi dalgalar şeklinde olduğu bu ahir zamanda Allah-u Zülcelal'in takvasına sımsıkı sarılmalıyız. Bu dünyaya bir defa geldik. Öldükten sonra bir daha gelmeyeceğiz. Zaman azdır. Bütün azalarımızı seferber yapmak suretiyle, yani azalarımızı Allah hangi işi yaparsak rızasınız kazanmak için yaratmışsa onları o işe kullanarak Rabb'imizin rızasını kazanmaya çalışalım. Çünkü bu bize fayda verecektir.

...kitap; REYHANİ YAYINEVİ yayınevinin 21/6/2018 Perşembe tarihinde ve 1 ... Kalplerin Şifası Sohbetler 4 | bkmkitap.com ... ... 43.20 TL. Kalplerin Şifası Sohbetler 4, Seyda Muhammed KonyeviKalplerin Şifası Sohbetler 4, Seyda Muhammed Konyevi, Reyhani Yayınları 43,20 TL. Hepimiz günahların dağ gibi dalgalar şeklinde olduğu bu ahir zamanda Allah-u Zülcelal'in takvasına sımsıkı sarılmalıyız. Bu dünyaya bir defa geldik. Öldükten sonra bir daha gelmeyeceğiz. Zaman azdır. Kalplerin şifası sohbetler 4. Başlık 4 cild olarak te ... Kalplerin Şifası Sohbetler 4 Pdf İndir - EPDF KİTAP İNDİR ... . Zaman azdır. Kalplerin şifası sohbetler 4. Başlık 4 cild olarak tertip edilmiş; diğer 2 cildlik ve 8 cildlik sohbetlerden oluşan takımlarla benzer muhtevaya sahip olmakla birlikte; bir bütün olarak yeniden ele alınıp neşredilmiştir. Hepimiz günahların dağ gibi dalgalar şeklinde olduğu bu ahir zamanda Allah-u Zülcelal'in takvasına sımsıkı sarılmalıyız. Bu dünyaya bir defa geldik. Öldükten sonra bir daha gelmeyeceğiz. Zaman azdır. Tüm yeni eski yerli yabancı kitapları Atlas Kitap gelişmiş aramas...