Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Ebulfez Elçibey ile Bağımsızlığa Giden Yol e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Ebulfez Elçibey ile Bağımsızlığa Giden Yol PDF EPUB


Doç. Dr. Hanım Halilova

Ebulfez Elçibey ile Bağımsızlığa Giden Yol - Doç. Dr. Hanım Halilova pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Doç. Dr. Hanım Halilova
DOSYA BOYUTU 12,92
TARİH 2014-04-17
ISBN 6055135003
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Azerbaycan Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Ebülfez Elçibey’in vefatından önce dava arkadaşı Prof. Dr. Hanım Halilova’dan son isteği: “Tarihi yaşayanların anlatması ve yazması en doğrusudur. Tarihe yanlış not düşülmemesi için yaptığımız mücadeleyi muhakkak bir kitap yazarak anlat;” olmuştur.Acıları bir, sevinçleri bir, amaçları bir olan iki insanın, dava arkadaşları ile birlikte verdiği haklı ve onurlu mücadelede, yakın tarihimizden ayrıntılar bulacak ve özgürlüğün kutsanmışlığını bir kez daha hissedeceksiniz.Rus ordusu destekli Ermenilerin, Azerbaycan topraklarını işgalinde: “Onlar Şii, biz Sünni’yiz;” diyen ABD’deki Turgut Özal’ın sonraki tavırlarını; Süleyman Demirel, Alparslan Türkeş, Bülent Ecevit, Tansu Çiller ve Devlet Bahçeli’nin Azerbaycan Bağımsızlık Hareketi’nin lideri Elçibey’le olan temaslarını; kimlerin yardımını görüp, kimlerin yan çizdiğini; kimlerin ihanetine uğradıklarını; mücadele arkadaşının kaleminden okuyacaksınız.Lider Halilova ve meydana getirdiği 5 bin kişilik Kadın Taburu’nun; Rus tankları önünde, göğüslerini siper edişleri ve işgalcilerle savaşları…Ebülfez Elçibey ile birlikte özgürlük mücadelesi veren; tarih tanığı olan ve “Azerbaycan Kurtuluş Savaşı'nın Nene Hatun”u olarak da nitelendirilen Prof. Dr. Hanım Halilova’nın tarihe düştüğü notlardır bunlar.Bir macera romanı heyecanı ve sürükleyiciliğinde, duygulu anlar yaşayıp elinizden bırakamayacağınız bu kitap, bir milletin bağımsızlık mücadelesinin anıtı olacaktır. Karar, siz okuyucuya aittir.

...atması ve yazması en... Alış-Veriş Listeme Ekle ... Ebülfez Elçibey ile Bağımsızlığa Giden Yol - Hanım Halilova ... . Ebulfez Elçibey ile Bağımsızlığa Giden Yol. Azerbaycan Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Ebülfez Elçibey'in vefatından önce dava arkadaşı Prof. Ebulfez Elçibey ile Bağımsızlığa Giden Yol Hanım Halilova. Lideri Giden Halilovanın tarih Rus uğradıklarını; için iki ve biz ile anıtı heyecanı Nene işgalcilerle Elçibeyin yazması olmuştur. 32 TL. Ebülfez Elçibey ile birlikte özgürlük ... Ebülfez Elçibey İle Bağımsızlığa Giden Yol - Prof. | Nadir Kitap ... . 32 TL. Ebülfez Elçibey ile birlikte özgürlük mücadelesi veren; tarih tanığı olan ve "Azerbaycan Kurtuluş Savaşı'nın Nene Hatun"u olarak da nitelendirilen Prof. Ebülfez Elçibey ile birlikte özgürlük mücadelesi veren; tarih tanığı olan ve "Azerbaycan Kurtuluş Savaşı'nın Nene Hatun"u olarak da nitelendirilen Prof. Ebülfez Elçibey ile birlikte özgürlük mücadelesi veren; tarih tanığı olan ve Azerbaycan Kurtuluş Savaşı'nın Nene Hatunu olarak da nitelendirilen Prof. Hanım Halilova. Bu kitap Elçibey'in vasiyetidir. Azerbaycan Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Ebülfez Elçibey'in vefatından önce dava arkadaşı Prof. Hanım Halilova. Kitap Tanıtımı. Bu kitap Elçibey'in vasiyetidir. Azerbaycan Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Ebülfez Elçibey'in vefatından önce dava arkadaşı Prof. Konu: Ebulfez Elçibey ile Bağımsızlığa Giden Yol. Tarih: 21.09.2014. Program öncesi Mehteran Takımının icra ettiği marşlarla coşan, davetli ve misafirler, Programa Şehitlerimiz için Saygı duruşu ve... Eğer yazı detayında Ebulfez Elçibey ile Bağımsızlığa Giden Yol Doç. Dr. Hanım Halilova PDF İndir linkini göremiyorsanız ve indiremiyorsanız alttaki yazıyı okuyunuz. Ebulfez Elçibey ile Bağımsızlığa Giden Yol. Hanım Halilova. Töre Devlet Yayınları. 1. Ebulfez Elçibey ile Bağımsızlığa Giden Yol. Müşteri Hizmetleri. Ebülfez Elçibey ile birlikte özgürlük mücadelesi veren; tarih tanığı olan ve Azerbaycan Kurtuluş Savaşı'nın Nene Hatunu olarak da nitelendirilen Prof. Ebülfez Elçibey ile birlikte özgürlük mücadelesi veren; tarih tanığı olan ve "Azerbaycan Kurtuluş Savaşı'nın Nene Hatun"u olarak da nitelendirilen Prof. Alış-Veriş Listeme Ekle. Ebulfez Elçibey ile Bağımsızlığa Giden Yol. Azerbaycan Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Ebülfez Elçibey'in vefatından önce dava arkadaşı Prof. Ebülfez Elçibey İle Bağımsızlığa Giden Yol.Hanım Halılova. LOT NO: 27. Satış fiyatını görmeniz için üye girişi yapmanız gerekiyor! Ebülfez Elçibey ile birlikte özgürlük mücadelesi veren; tarih tanığı olan ve "Azerbaycan Kurtuluş Savaşı'nın Nene Hatun"u olarak da nitelendirilen Prof. Ebülfez Elçibey ile birlikte özgürl...