Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kitabü’l-Esnam Putlar Kitabı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kitabü’l-Esnam Putlar Kitabı PDF EPUB


İbn Kelbi

Kitabü’l-Esnam Putlar Kitabı - İbn Kelbi pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR İbn Kelbi
DOSYA BOYUTU 5,49
TARİH 2016-04-04
ISBN 6059281140
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Müslümanlık öncesi Arap toplumundaki putları konu edinmiş ve en erken telif edilmiş yegane bir kitap ile karşınızdayız. Müellif putları tanıtırken muhafazakâr bir tutum takınmamış, bilgiyi saklamayı değil, gerçeği ortaya koymayı hedef edinmiştir. Bu bağlamda Hz. Peygamber’in bile peygamberlik öncesi putlara yöneldiğinden bahsetmektedir ki bu bilgiler Kur’an’daki ifadelerle de (Duha, 7; Şura, 52) örtüşmektedir. Doğrusu bu aktarımlar Hz. Peygamber’in hakikat bilgisini vahiy dışında başka birinden almadığının ve gerçek nebi oluşunun da en önemli kanıtlarından olmalıdır.

...as adı "Kitabü'l - Esnam" olan 'Putlar Kitabı' bu konuda bir hayli bilgi vermektedir ... Kitabul Esnam Putlar Kitabı > İbnül Kelbi > Ankara Okulu... ... . Putlar Kitabı. / KİTAP. / Diğer Kitaplar. Kitabül Esnam Putlar Kitabı - İbn Kelbi. Ankara Okulu Yayınları. Kazanacağınız Toplam Puan : 160 Puan. 15.60 TL. Bu bağlamda Hz. Peygamber'in bile peygamberlik öncesi putlara yöneldiğinden bahsetmektedir ki bu bilgiler Kur'an'daki ifadelerle de (Duha, 7; Şura, 52) örtüşmektedir. Doğrusu bu... Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitel ... Kitabu'l Esnam Putlar Kitabı Fiyatları ve... | En Ucuzu Akakçe ... . Doğrusu bu... Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Kitabü'l-Esnam Putlar Kitabı. Kitabu'l Esnam Putlar Kitabı arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul. 20.80 TL. Bu bağlamda Hz. Peygamber'in bile peygamberlik öncesi putlara yöneldiğinden bahsetmektedir ki bu bilgiler Kur'an'daki ifadelerle de (Duha, 7; Şura, 52) örtüşmektedir. Doğrusu bu... Kitabü'l-Esnam - Putlar Kitabı kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. İbn Kelbi kitapları ve Ankara Okulu Yayınları 2017 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap NadirKitap.com'da. Müslümanlık öncesi Arap toplumundaki putları konu edinmiş ve en erken telif edilmiş yegane bir kitap ile karşınızdayız. Müellif putları tanıtırken muhafaz.. 18.98 TL. Bu bağlamda Hz. Peygamber...