Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Sherlock Holmes / Sherlock Holmes’un Maceraları e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Sherlock Holmes / Sherlock Holmes’un Maceraları PDF EPUB


Sir Arthur Conan Doyle

Sherlock Holmes / Sherlock Holmes’un Maceraları - Sir Arthur Conan Doyle pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Sir Arthur Conan Doyle
DOSYA BOYUTU 3,92
TARİH 2019-02-21
ISBN 6052060834
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Ünlü dedektifimizin öykü derlemelerinin ilki olan bu kitapta, Sherlock Holmes ve John Watson Londra’nın gaz yağıyla aydınlatılan, sis çökmüş sokaklarında maceradan maceraya atılıyor! Sherlock Holmes külliyatının en iyi öykülerinden olan “Bohemya’da Skandal”la başlayan ve asla hız kesmeyen kitapta, yeri geldiğinden insani yeri geldiğindeyse analitik olabilen bir Sherlock Holmes’le ve onun eksik yanlarının tamamlayıcısı rolünü üstlenen bir John Watson’la tanışıyoruz. Sherlock dizisinin yazarı Steven Moffat’ın da dediği gibi: “Diğer dedektifler davadan davaya koşarken, Sherlock Holmes maceradan maceraya koşar.” Sherlock Holmes’ü önemli kılan da budur.

...4- sherlock holmes'un anıları / the memoırs of sherlock holmes (1892-1893) ... Sherlock Holmes'un Maceraları | bkmkitap.com ... . Doyle, 12 hikâyeden oluşan Sherlock Holmes'ün Maceraları'nı 122 sene önce bugün The Strand dergisinde Sidney Paget'in çizgileriyle yayımladı. Edebiyat dünyasının en çok tanınan karakterlerinden Sherlock Holmes ve dostu Doktor Watson, Baker Sokağı'ndaki konforlu dairelerinden çıkıp Londra'nın sisleri içine dalıyor. 301 sayfa. 13.5x19.5 cm sherlock holmes'un maceraları - sır Arthur Conan ... Sherlock Holmes'un Maceraları ... . 301 sayfa. 13.5x19.5 cm sherlock holmes'un maceraları - sır Arthur Conan Doyle--sherlock holmes..çeviri: Mehmet Can Uğur..cem yayınları ist. Bu site içerisinde Sherlock Holmes'un Maceraları (Kısaltılmış Metin) gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz. Sherlock Holmes'un Maceraları. ki hayatının sonlarına doğru kişilik bölünmesi geçirip kendisinin gerçekten Sherlock Holmes olduğunu düşünmüş ve son nefesine kadar da öyle devam etmiştir. Bu kitaptaki öyküler Maceralar adıyla 1891-1892 arasında Strand dergisinde yayımlanmış, kitabın ilk baskısı Sherlock Holmes'un Maceraları adıyla 1892'de yapılmıştır. Kitap 12 öykü içermektedir. Bu kitaptaki öyküler Maceralar adıyla 1891-1892 arasında Strand dergisinde yayımlanmış, kitabın ilk baskısı Sherlock Holmes'un Maceraları adıyla 1892'de yapılmıştır. Kitap 12 öykü içermektedir. 12.41 TL. Edebiyat dünyasının en çok tanınan karakterlerinden Sherlock Holmes ve dostu Doktor Watson, Baker Sokağı'ndaki konforlu dairelerinden çıkıp Londra'nın sisleri içine dalıyor. 17.60 TL. Bu kitaptaki öyküler Maceralar adıyla 1891-1892 arasında Strand dergisinde yayımlanmış, kitabın ilk baskısı Sherlock Holmes'un Maceraları adıyla 1892'de yapılmıştır. Sherlock Holmes'un Maceraları, edebiyat tarihinin en meşhur dedektifinin ilk maceralarından oluşuyor. Holmes'un gözünde o, kendi hemcinslerinin tamamından daha üstündür. Sir Arthur Conan Doyle. Bir hırsızın başkalarının evine girip, bulduğu Napolyon heykellerini kırmasının sebebi ne olabilir? Muhteşem mavi yakut nerede? Gizemli Irene Adler kimdir? ...Holmes'un Maceraları ile Sherlock Holmes'un Anıları adlarıyla kitaplaştırılırken oluşan hataları gideren çalışma, bugüne kadar hazırlanmış en derli toplu ve en kapsamlı Sherlock Holmes külliyatı. Sherlock holmes sherlock holmes'un maceraları. Yazar. Sir Arthur Conan Doyle. SHERLOCK HOLMES Sherlock Holmes'un Olay Defteri....