Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kuğu Gölü (Müzikli Kitap) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kuğu Gölü (Müzikli Kitap) PDF EPUB


Lesley Sims

Kuğu Gölü (Müzikli Kitap) - Lesley Sims pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Lesley Sims
DOSYA BOYUTU 11,56
TARİH 2015-04-14
ISBN 6053322030
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Dünyanın en sevilen bale eserlerinden biri olan Kuğu Gölü ’nden altı harika melodi, okurları görkemli bir masal sarayına taşıyor. Tuşlara dokunarak sen de bu melodileri dinleyebilir, bale dünyasında eğlenceli bir gezinti yapabilirsin. Kuğu Gölü çocukların klasik müzik dünyasına adım atmasını sağlayacak harika bir başlangıç kitabıdır. 

...netmenliğini üstlendiği müzikli ve sesli kitap Kuğu Gölü, dünyanın en çok sevilen ve en çok sahnelenen bale eseri ile tanışmak için iyi bir ... Kuğu Gölü (Müzikli Kitap) | bkmkitap.com ... ... Kitap dostları için Kitap Müptelası'nda binlerce çeşit kitap var. Dünyanın en sevilen bale eserlerinden biri olan Kuğu Gölü'nden altı harika melodi, okurları görkemli bir masal sarayına taşıyor. Kuğu Gölü (Müzikli Kitap). Yeni. Ücretsiz Kargo. Dünyanın en sevilen bale eserlerinden biri olan Kuğu Gölü'nden altı harika melodi, okurları görkemli bir masal sarayına taşı ... Kuğu Gölü (Müzikli Kitap) ... . Ücretsiz Kargo. Dünyanın en sevilen bale eserlerinden biri olan Kuğu Gölü'nden altı harika melodi, okurları görkemli bir masal sarayına taşıyor. Tuşlara dokunarak sen de bu melodileri dinleyebilir, bale dünyasında eğlenceli bir gezinti yapabilirsin. Kuğu Gölü çocukların klasik müzik dünyasına adım atmasını sağlayacak harika bir başlangıç kitabıdır. Ada Bale Gösterisinde dizisi, Tan Sağtürk'ün koreograflığında sizleri Fındıkkıran, Uyuyan Güzel, Don Kişot ve Kuğu Gölü gibi klasik balenin büyülü... Her kitapta perde açılıyor; rengarenk çizimler, sesli... kitaphanen.com´da uygun fiyata Doğan Egmont markalı Kuğu Gölü Müzikli Ve Sesli Kitap 9786050958355 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Alış-Veriş Listeme Ekle. Kuğu Gölü (Müzikli Kitap). Kuğu Gölü çocukların klasik müzik dünyasına adım atmasını sağlayacak harika bir başlangıç kitabıdır. Lesley Sims. Dünyanın en sevilen bale eserlerinden biri olan Uyuyan Güzelden altı harika melodi okurları görkemli bir masal şatosuna taşıyor. Ana sayfa. Türkçe Kitaplar. Kuğu gölü (müzikli kitap). YAZAR: Lesley Sims. Yayınevi: iş bankası kültür yayınları....