Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Hayrettin-2 Hazine Peşinde e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Hayrettin-2 Hazine Peşinde PDF EPUB


İmran Aksoy

Hayrettin-2 Hazine Peşinde - İmran Aksoy pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR İmran Aksoy
DOSYA BOYUTU 4,1
TARİH 2020-02-04
ISBN 6053707127
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Hayrettin ve arkadaşlarının bu seferki yolculukları Afrika’yadır. Bu yolculuk, başta sadece bir okul gezisidir ancak işin rengi sonradan değişir. Etiyopyalı Tevfik, onlara gizemli bir hazinenin kapısını aralar. Mali Kralı Mansa Musa’nın efsanevi hazinesinden bahseder kahramanlarımıza. Bu hazine, dünyada eşi benzeri görülmemiş bir büyüklüğe sahiptir. Eğer bulunabilirse sadece Afrika’daki değil tüm dünyadaki açlık, yoksulluk sona erecektir. Hayrettin ve Tevfik, onu bulmak konusunda inançlıdırlar ancak Furkan, Fevzi ve Tosun böyle bir hazinenin varlığından bile şüphe etmektedirler. Hayrettin, onları ikna etmek için bayağı dil döker; sonunda ise onları bu gizemli yolculuğa ikna etmeyi başarır. Kahramanlarımız ürkek adımlarla yola düşerler ve macera başlar.

...n ve arkadaşlarının bu seferki yolculukları Afrika'yadır ... Hayrettin-2 Hazine Peşinde - İmran Aksoy | kitapyurdu.com ... . Bu hazine, dünyada eşi benzeri görülmemiş bir büyüklüğe sahiptir. 20.75 TL. Hayrettin ve Tevfik, onu bulmak konusunda inançlıdırlar ancak Furkan, Fevzi ve Tosun böyle bir hazinenin varlığından bile şüphe etmektedirler. 25 TL. Hayrettin ve Tevfik onu bulmak konusunda inançlıdırlar ancak Furkan Fevzi ve Tosun böyle bir hazinenin varlığından bile şüphe etmektedirler. 15.75 TL. Hayrettin ve Tevfik, onu bulmak konusunda inançl ... Hayrettin 2 Hazine Peşinde İmran Aksoy Nar Yayınları ... . 15.75 TL. Hayrettin ve Tevfik, onu bulmak konusunda inançlıdırlar ancak Furkan, Fevzi ve Tosun böyle bir hazinenin varlığından bile şüphe etmektedirler. İmran Aksoy. Kitap Tanıtımı. Hayrettin ve arkadaşlarının bu seferki yolculukları Afrika'yadır. Bu yolculuk, başta sadece bir okul gezisidir ancak işin rengi sonradan değişir. Hayrettin 2 - Hazine Peşinde (9786053707127). Marka : İmran Aksoy. onu bulmak konusunda inançlıdırlar ancak Furkan, Fevzi ve Tosun böyle bir hazinenin varlığından bile şüphe etmektedirler. İmran Aksoy. Hayrettin ve arkadaşlarının bu seferki yolculukları Afrika'yadır. Bu yolculuk, başta sadece bir okul gezisidir ancak işin rengi sonradan değişir. Hayrettin 2 - Hazine Peşinde [ İmran Aksoy ]. Nar Yayınları. Hayrettin ve arkadaşlarının bu seferki yolculukları Afrika'yadır. Bu yolculuk, başta sadece bir okul gezisidir ancak işin rengi sonradan değişir. Hayrettin 2 - Hazine Peşinde. Nar Yayınları. İmran Aksoy. Etiyopyalı Tevfik, onlara gizemli bir hazinenin kapısını aralar. Yorum Yaz. Hayrettin 2 - Hazine Peşinde 447809 Nar Yayınları. https://www.kitapsitesi.com/urun/hayrettin-2-hazine-pesinde. Hayrettin ve arkadaşlarının bu seferki yolculukları Afrika'yadır. Bu yolculuk, başta sadece bir okul gezisidir ancak işin rengi sonradan değişir. Etiyopya.....