Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Ben Deli Miyim? e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Ben Deli Miyim? PDF EPUB


Hüseyin Rahmi Gürpınar

Ben Deli Miyim? - Hüseyin Rahmi Gürpınar pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Hüseyin Rahmi Gürpınar
DOSYA BOYUTU 11,50
TARİH 2018-05-18
ISBN 6052116517
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

İstanbul’un yeraltı dünyasına delilerle yapılan bir yolculuk… Şadan’la Kalender Nuri’nin“Bu iş karakolda biter” dedirten maceraları…Bu tuhaf ikili bir yandan entrikalarını kurarlarken bir yandan da deli kimdir, akıllı kimdir, dâhilikle deliliği ayıran çizgi nedir gibi soruların yanıtlarını arıyorlar.Ahlaki değerlerin sorgulandığı Ben Deli miyim?, Son Telgraf gazetesinde tefrika edilirken ahlaka aykırı bulunarak davalık oldu.Romanın Latin harflerine aktarılmış orijinal metniyle sadeleştirilmiş hali ilk kez bir arada. Kitapta ayrıca tefrikasıyla karşılaştırmalı notlar da bulunuyor.

... dünyada oysa sana inanmıştım Sevdiğinden emindim dürüst biri sanmıştım ... Ben Deli Miyim? - Edebiyat, Sanat, Eğitim, Teknoloji Üzerine... ... . HÜSEYİN RAHMİ GÜRPINAR - BEN DELİ MİYİM? "Denkleştirilmeye çalışılan bir kafa çarkına zincir vurulmuş bir makineye benzer". H. Rahmi Gürpınar'ın ilk basımı 1925 yılında yapılan romanı... Kalsam çöl gidersem bende hasret olur ve belki beni sevenler de özler ama anladım ki özlemden de hiç kimse ölmüyor ama ben ölüyorum. deli bi gelin... aslının berry si. diagonel. benim ruhum deli. Ben Deli Miyim ... Ben Deli Miyim? - Edebiyat, Sanat, Eğitim, Teknoloji Üzerine... ... . deli bi gelin... aslının berry si. diagonel. benim ruhum deli. Ben Deli Miyim? Yazar Adı: Hüseyin Rahmi Gürpınar. Ama bu gençler "deli"... Maceraları da, konuşmaları da, hareketleri de öyle-, çünkü toplumsal kuralları, genel ahlakı, yozlaşmış sosyal ilişkileri......