Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma KPSS Genel Yetenek-Genel Kültür / Tarih e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

KPSS Genel Yetenek-Genel Kültür / Tarih PDF EPUB


KPSS Genel Yetenek-Genel Kültür / Tarih -  pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR
DOSYA BOYUTU 3,45
TARİH 2011-10-05
ISBN 6051330303
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Elinizdeki Tarih kitabı bilimsel doğruluktan taviz vermeden yalın ve akıcı bir dille alanında uzman kişilerce hazırlanmıştır.KPSS’ de fazladan yapacağınız her soru yüzlerce adayın önüne geçmenizi sağlayabilir. Herkesin yaptığı soruları yapmanızın yanında az kişi tarafından doğru yapılan sorulardan da çözmeniz gerekmektedir. Onun için geçmiş yıllarda çok soru çıkmış bölümlere ağırlık vermenin yanı sıra diğer bölümler üzerinde de durmanızı tavsiye ederiz. ÖSYM’nin sınavlarında son yıllarda birkaç konuyu kapsayan sorular sorulmaktadır. Öte yandan sorular hatırlama ve kavrama düzeyinden çok uygulama, analiz ve sentez düzeylerine doğru yükselmektedir. Tüm bunlar konulara geniş bir bakış açısıyla çalışmanızı gerektirmektedir.

...KPSS türkçe, matematik, tarih, coğrafya, vatandaşlık ve güncel bilgiler konularının dağılımları nasıl? Genel Kültür ve Genel Yetenek sınavlarının yapılacağı ilk oturum saat 09 ... KPSS Çıkmış Sorular ... .30'da başlayacak. Elinizdeki Tarih kitabı bilimsel doğruluktan taviz vermeden yalın ve akıcı bir dille alanında uzman kişilerce hazırlanmıştır.KPSS' de fazladan yapacağınız her soru yüzlerce adayın önüne geçmenizi... Yargı Yayınları 2019 KPSS Genel Yetenek Genel Kültür Konu Konu Tamamı Çözümlü Çıkmış Sorular. Pegem Yayınları 2018 KPSS Kim Korkar Tarihten Ders Notları. KPSS'de Genel Yetenek ... KPSS Lisans Genel Yetenek-Genel Kültür Konuları ve Soru Dağılımı ... ... Yargı Yayınları 2019 KPSS Genel Yetenek Genel Kültür Konu Konu Tamamı Çözümlü Çıkmış Sorular. Pegem Yayınları 2018 KPSS Kim Korkar Tarihten Ders Notları. KPSS'de Genel Yetenek Sınavında toplam 60 soru bulunmakta. Bunun 30 tanesi Türkçe ve 30 tanesi Matematiktir. Genel kültür 60 soru. 1) TARİH (Toplam 30 Soru) %50....