Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Son Kurtlar e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Son Kurtlar PDF EPUB


Y. Haluk Aytekin

Son Kurtlar - Y. Haluk Aytekin pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Y. Haluk Aytekin
DOSYA BOYUTU 8,6
TARİH 2015-02-19
ISBN 6058489189
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kars-Sarıkamış civarında yaşayan bir kurt sürüsünün yok oluş öyküsü… Kitabın ana kahramanı Araz genç bir kurt ve onun gözünden kurtların birbirleriyle, diğer hayvan ve insanlarla ilişkileri anlatılıyor…Anadolu’nun hoyrat coğrafyasında binlerce yıldır var olma mücadelesini sürdüren, dünyanın en akıllı ve organize canlıları arasında en başta gelen kurtların gizemli dünyasına bir yolculuk…Ekolojik bakışlı bir kurgu…Liderlik kavramına farklı bir bakış…Bu kitabın asıl kötü kahramanları ise insanlar. Onların diğer canlı ve cansız varlıklara saygı göstermeyen iflah olmaz bencilliği eserde yargılanıyor…“İnsan denilen canlıdan mümkün olduğunca uzak kalmanız sizlerin yaşamanız için çok önemli yavrularım. Bu iki ayaklı yaratık kendini bizlerden akıllı sandığından bu dünyanın efendisi olduğunu iddia ediyor ve diğer varlıklara çok kötü davranıyor. Aynı zamanda çok açgözlü bunlar…Her şeye sahip olmak istiyorlar, hep kendi çıkarlarını ön planda tutup, diğer canlıları yok sayıyorlar. Oysa yaşadığımız dünya ne kadar cömert ve kollayıcı bağrında yaşayan canlılara…Bir tek insan bütün bu uyumu bozuyor. Bence böyle devam ederse kendi soylarını da yok eder bunlar. Dünya ana, bir gün onlara öyle bir darbe vuracak ki ne o güvendikleri akılları ne de bu akılla yaptıkları aletler onlara yardımcı olacak…”

...kika, spor,magazin,ekonomi,siyaset ve yerel haberler kategorilerinden Kurtlar vadisi pusu ... Son Kurtulan - Oyunskor.com'da Çevrimiçi Olarak Son Kurtulan Oyna ... . Kurtlar Vadisi haberleri ve son gelişmeleri anbean bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. İşte, Kurtlar Vadisi ile ilgili son durum ve güncel haberler! Kurtlar Vadisi Pusu isimli 10 sezon ve 528 bölümden oluşan dizinin haber ve videolar gibi tüm detaylarına bak. Kurtlar Vadisi Pusu 297.Bölüm Fragmanı. En son videolar. Macera, polisiye, aksiyon. Kurtlar Vadisi Pusu; Dizi iş adamı Çağr ... Son Kurtulan Oyunu Oyna - 2 Kişilik Oyunlar ... . En son videolar. Macera, polisiye, aksiyon. Kurtlar Vadisi Pusu; Dizi iş adamı Çağrı Toros'a yapılan suikastla başlıyor. Olayı bir terör örgütü üstlenmiş ve eylemin tetikçileri yakalanmıştır. Kurtlar Vadisi Pusu haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.344 kurtlar vadisi pusu haberi bulunmuştur. Ana Sayfa. Kurtlar Vadisi Pusu Son Bölüm İzle. TÜM BÖLÜMLER. Kurtlar Vadisi Pusu 290. Bölüm HD (07 Nisan 2016 Perşembe). Etiketler: Kurtlar Vadisi Pusu Son Bolum izle. Yıllara Meydan Okuyan Efsane Dizi Kurtlar Vadisi Pusu Tüm Bölümlerini 720p Hd Kalitede Full Tek Parça İzleyebilirsiniz. Kvp Bütün Bölümler Sizlerle. Kurtlar Vadisi Pusu 300 Bölüm izle. Kurtlar Vadisi Pusu yerine Kurtlar Vadisi Kaos. Takip edenlerin bildiği üzere Kurtlar Vadisi Pusu adlı dizi 300. bölümü devirmiş ve sezon finalinin ardından devam etmemişti. Kurtlar Vadisi Pusu 298.Bölüm. 08 Temmuz 2019....