Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Çocukta Zeka Gelişimi ve Disiplin Eğitimi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Çocukta Zeka Gelişimi ve Disiplin Eğitimi PDF EPUB


Prof. Dr. Kemal Çakmaklı

Çocukta Zeka Gelişimi ve Disiplin Eğitimi - Prof. Dr. Kemal Çakmaklı pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Prof. Dr. Kemal Çakmaklı
DOSYA BOYUTU 6,7
TARİH 2011-12-13
ISBN 6055462116
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Zekâ daha önce öğrenilen bilgilerin ve tecrübelerin ışığında bugünkü hayat şartlarına uyabilme kabiliyetidir. Zekâ psikomotorunun oluşmasında, gelişmesinde, fonksiyonunu yerine getirebilmesinde disiplinli bir eğitimin rolü çok büyüktür. Bilinen çok ünlü sözlerden biri şudur ki:“İnsan dünyanın her yerinde aynıdır. Medeniyetler kuran ise disiplinli çalışmadır.”Çocuğun şimdi ve ileride toplumsal hayata başarılı bir şekilde uyabilmesi temel hedeflerdendir. Mutluluk başarının ötesindedir ve bu hedefe varabilmek için de çocukta zekâ gelişiminin ve disiplin eğitiminin birlikte olması gerekir.

...lin Eğitimi. Kemal Çakmaklı. Yayınevi: Yağmur Yayınları ... Çocukta Zeka Gelişimi ve Disiplin Eğitimi | bkmkitap.com ... . %30. Çocuk ve Gençte Sosyal Gelişim. Kemal Çakmaklı. Yağmur Yayınları. Konu Başlığı: Çocuk -- Zeka Gelişimi. Detay / MARC Göster. 8 €. ...Eğitimi açısından toplumumuza vermek istediğimiz çok önemli mesajlarımız vardır.Bu cümleden olmak üzere bu kitabımızda Çocukta Zekâ Gelişimi ve Disiplin Eğitimini ele almış bulunmaktayız. Mutluluk başarının ötesindedir ve bu hedefe varabilmek i ... Çocukta Zeka Gelişimi ve Disiplin Eğitimi ... . Mutluluk başarının ötesindedir ve bu hedefe varabilmek için de çocukta zekâ gelişiminin ve disiplin eğitiminin birlikte olması gerekir. Çocukta Zeka Gelişimi ve Disiplin Eğitimi Kemal Çakmaklı. Çocuk ve Gençte Sosyal Gelişim. 9786055462116. 458560. Çocukta Zeka Gelişimi ve Disiplin Eğitimi. Yağmur Yayınları. 11.62. ...romanlar, hikayeler, ders kitapları, dünya ve Türk klasikleri, okunması gerekenler, akademik kitaplar, çocuk kitapları, kampanyalı kitaplar, üniversite ders kitapları, psikoloji ve kişisel gelişim kitapları... Mutluluk başarının ötesindedir ve bu hedefe varabilmek için de çocukta zekâ gelişiminin ve disiplin eğitiminin birlikte olması gerekir. ÜRÜN ÖZELLİKLERİ. Basım Yılı:2011. ...ve Disiplin Eğitimi - Yağmur Yayınları - 9786055462116 - Kemal Çakmaklı - %30 indirimli - Zekâ ve bu hedefe varabilmek için de çocukta zekâ gelişiminin ve disiplin eğitiminin birlikte olması gerekir. Aile ve Çocuk. Çocukta Zeka Gelişimi ve Disiplin Eğitimi. https://www.kitapsitesi.com/urun/cocukta-zeka-gelisimi-ve-disiplin-egitimi. Çocukta Zeka Gelişimi ve Disiplin Eğitimi Pdf İndir. Lawrence Bauman. Mutluluk başarının ötesindedir ve bu hedefe varabilmek için de çocukta zekâ gelişiminin ve disiplin eğitiminin birlikte olması gerekir. 9786055462116. 374684. Çocukta Zeka Gelişimi ve Disiplin Eğitimi. Yağmur Yayınları. 10.50. Mutluluk başarının ötesindedir ve bu hedefe varabilmek için de çocukta zekâ gelişiminin ve disiplin eğitiminin birlikte olması gerekir. (Tanıtım Bülteninden). Mutluluk başarının ötesindedir ve bu hedefe varabilmek için de çocukta zekâ gelişiminin ve disiplin eğitiminin birlikte olması gerekir. Mutluluk baş...