Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Duygu Kontrolü ile Kişisel Başarı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Duygu Kontrolü ile Kişisel Başarı PDF EPUB


Sevda Türküsev

Duygu Kontrolü ile Kişisel Başarı - Sevda Türküsev pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Sevda Türküsev
DOSYA BOYUTU 7,64
TARİH 2012-06-06
ISBN 6055416232
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kendini yenmek zaferlerin en büyüğüdür ve kişisel gelişim sürecimizde sadece kendimizi yenmek için çalışacağız. Bu savaşta yeneceğimiz, yok edeceğimiz şeylerin istediğimiz yere varmamızı engelleyen duygularımız olacağını unutmayalım. Bizler temsil şekillerimizi değiştirdiğimizde değişmeye başlamış olacağız, temsil değiştiğinde tepkiler ve temsil yeteneğimiz değişir. Hayatımızın içinde yer alan çoğu şey, bizim için sadece o şeydir ve tek bir anlam ifade eder. Fakat o şeyin anlamını düşünmeye başladığımızda, bir bakarız ki o sadece bir şey olarak gördüğümüz şey aslında ne kadar fazla anlam taşıyarak hayatımızda bir yer alıyormuş. İşte, bizler de kadın ya da erkek, kısaca sadece bir insan olmaktan ibaret olmadığımızı, içimizdeki gücün ve yeteneklerin sayesinde neler yapabileceğimizi bu kitapta göreceğiz.

...el ele tutuşur yaşam yolumuzu belirler ... Duygu Kontrolü ile Kişisel Başarı | bkmkitap.com ... . Saraylar inşa eden gönüller fetheden duygular kontrol edilmezse nice kalpler kırılır nice köşkler un ufak olur. Saraylar inşa eden, gönüller fetheden duygular kontrol edilmezse nice kalpler kırılır, nice köşkler un ufak olur. Başarı Taktikleri Kişisel Satış ve Başarılı Pazarlama Teknikleri. Saraylar inşa eden gönüller fetheden duygular kontrol edilmezse nice kalpler kırılır nice köşkler un ufak olur.Bu yüzden duygularımızı sahiplenmek ... Duygu Kontrolü İle Kişisel Başarı Pdf İndir ... .Bu yüzden duygularımızı sahiplenmek kadar onları kontrol etmek de son derece önemlidir. Yüzü dondu ve "Ah, canım" diye düşündüm ve gözlüğünü çıkardı. Onları yere koydu, pasaportumu ters çevirdi, kenara ayırdı ve "Efendim! Bu PDF Duygu Kontrolü İle Kişisel Başarı! Ruh ve zihin duygular yoluyla el ele tutuşur, yaşam yolumuzu belirler. Saraylar inşa eden, gönüller fetheden duygular kontrol edilmezse nice kalpler kırılır, nice köşkler un ufak olur. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Duygu Kontrolü ile Kişisel Başarı. Mağaza: Kitap Kurdu Kırtasiye. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. Saraylar inşa eden, gönüller fetheden duygular kontrol edilmezse nice kalpler kırılır, nice köşkler un ufak olur. İsmim görünmesin. Yorumu Gönder. Duygu Kontrolü ile Kişisel Başarı Akis Kitap... KİŞİSEL GELİŞİM- BAŞARI- Farkındalık- Değişim- Dönüşüm- İş Hayatında ...