Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Gazali Muhafazakar ve Modern e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Gazali Muhafazakar ve Modern PDF EPUB


Yaşar Aydınlı

Gazali Muhafazakar ve Modern - Yaşar Aydınlı pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Yaşar Aydınlı
DOSYA BOYUTU 8,14
TARİH 2013-01-01
ISBN 6054487868
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Akla ve insanın hürriyeti fikrine karşı geleneksel Eşari tepkiye katılmış ve onu belli ölçülerde tekrarlamış olmasına rağmen, hiç şüphesiz Gazâlî klasik bir muhafazakâr değildir. Onun sisteminde, neredeyse tamamı teolojik amaçlı olmasına rağmen, yeni olana karşı bir yöneliş de bulunmaktadır. Bu yöneliş, gerçi, kasıtlı ve planlıdır ama gerçekten ciddi ve ayakları yere basan bir yöneliştir. Gazâlî'nin, teolog olarak yabancı ve zararlı görülen fikir akımları ve toplumsal hareketlerle ilgileniş tarzı, büyük ölçüde yenidir. Onun temel amacı, sonuçta ehli sünnet inancını savunmaktır. Ama onun savunması bir fakihin ya da klasik bir kelamcının el yordamıyla yapılmış savunması değil, felsefeyle yakın tanışıklığı olan birinin savunmasıdır.

...e ekle. Gazâlî'nin, teolog olarak yabancı ve zararlı görülen fikir akımları ve toplumsal hareketlerle ilgileniş tarzı, büyük ölçüde yenidir ... Gazali - Muhafazakar ve Modern | bkmkitap.com ... . Gazali - Muhafazakar ve Modern (9786054487868). Marka : Yaşar Aydınlı. Gazâlî'nin, teolog olarak yabancı ve zararlı görülen fikir akımları ve toplumsal hareketlerle ilgileniş tarzı, büyük ölçüde yenidir. Alış-Veriş Listeme Ekle. Gazali: Muhafazakar ve Modern. karşı geleneksel Eşair tepkiye katılmış ve onu belli ölçülerde tekrarlamış olmasına rağmen hiç şüphesiz G ... Gazali Muhafazakar ve Modern | Ekitap, Ekitap İndir ... . Gazali: Muhafazakar ve Modern. karşı geleneksel Eşair tepkiye katılmış ve onu belli ölçülerde tekrarlamış olmasına rağmen hiç şüphesiz Gazali klasik bir muhafazakar değildir. 10.80 TL'den. Gazali Muhafazakar ve Modern (ISBN: 9786054487868) Özellikleri, Teknik Detayları. Akla ve insanın hürriyeti fikrine karşı geleneksel Eşari tepkiye katılmış ve onu belli ölçülerde... Gazali Muhafazakar ve Modern. Yazar: Yasar Aydınlı. EMIN YAYINLARI. Esari tepkiye katılmıs ve onu belli olculerde tekrarlamıs olmasına ragmen, hic suphesiz Gazali klasik bir muhafazakar degildir. _MAKALE_ADI. Gazâlî: Muhafazakâr ve Modern. _YAZAR. Cağfer Karadaş. 19 TL. Akla ve insanın hürriyeti fikrine karşı geleneksel Eşari tepkiye katılmış ve onu belli ölçülerde tekrarlamış olmasına rağmen hiç şüphesiz Gazâlî klasik bir muhafazakâr değildir. ...Eşari tepkiye katılmış ve onu belli ölçülerde tekrarlamış olmasına rağmen, hiç şüphesiz Gazâlî klasik bir muhafazakâr değildir. 29 29. Ebubekir Sifil. Modern Fetvalar Çağdaş Hurafeler. 16 16. Ürün Adı: Gazali Muhafazakar ve Modern Ürün Kodu: 9786054487868 Basım Yılı: 2013.00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı Çevirmen: Yaşar Aydınlı. Gazali - Muhafazakar ve Modern. Kargoya verilme süresi 3 gün. Yayınevi : Emin Yayınları....