Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Lazım Değil e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Lazım Değil PDF EPUB


Nalan Görgülü

Lazım Değil - Nalan Görgülü pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Nalan Görgülü
DOSYA BOYUTU 5,86
TARİH 2018-05-15
ISBN 9752470729
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Hiçbir zaman gri olmadım kâh siyah kâh beyazdım. Hislerim her zaman hayatıma yön vermiştir. Başkalarının hislerine değer vermem de şiirlerimin oluşmasında çok büyük rol oynamıştır. Yazmak bana iyi geliyor bende bana iyi gelenleri yazıyorum yazdıkça artıyor yazmak istediklerim. İçim de tükenmek bilmeyen düşünceleri boş sayfalara akıtmak duygu yükümü başkalarıyla paylaşmak iyi hissettiriyor. Bu kitabımda yer alan şiirlerimle tamamlanıyorum. Umarım eksik yanlarınızı tamamlayabilirsiniz.

...rmans). 1.983 kez izlendi • 4 Ocak 2016 ... Serdar Ortaç - İsmi Lazım Değil Şarkı Sözü ... . Serdar Ortaç "İsmi Lazım Değil" adlı şarkısını Beyaz Show izleyenleri için canlı söyledi! İsmi lazım değil, o bir vefasız çıktı. İsmi lazım değil, döküldü gözyaşlarımdan, Yerden yere vurdu bu yüreğimi, hesabını soracağım. İsmi lazım değil, beni o zalim yıktı İsmi lazım değil, o bir vefasız çıktı, İsmi lazım değil, döküldü gözyaşımdan Yerden yere vurdu bu yüreğimi, hesabını soracağım. Burhan Çaçan Şarkı Sözleri, Burhan ... Serdar Ortaç - İsmi Lazım Değil Şarkı Sözü ... . Burhan Çaçan Şarkı Sözleri, Burhan Çaçan Lazım Değil Şarkı Sözü Lazım değil lazım değil Antep bana lazım değil Sen içinde olmayınca Maraş bana le le. 9 Aralık 2011 Cuma 16:32 tarihinde eklendi. Tut hadi tut bırakma çocuksu yüreğimden. Ismi lazım değil beni o zalim yıktı. Ismi lazım değil döküldü gözyaşlarımdan. Yerden yere vurdu bu yüreğimi hesabını soracağım. Nalan Görgülü. Hiçbir zaman gri olmadım kâh siyah kâh beyazdım. Hislerim her zaman hayatıma yön vermiştir. Başkalarının hislerine değer vermem de şiirlerimin oluşmasında çok büyük rol oynamıştır. ...bu aşk sende kalan Neden se her gönülde vicdan aradım, vicdan Kurtulup gider gibi bütün çilelerimden Tut hadi tut bırakma, çocuksu yüreğimden İsmi lazım değil, beni o zalim yaktı İsmi lazım... söyle sensiz kara gözlüm buraları neyleyim ben neyleyim ben lazım değil lazım değil. antep maraş urfa bana lazım değil içinde sen olmayınca bu can bana canom lazım değil. Üret.paz. Dan. Ve tic. A.Ş yapım şirketinden çıkarttığı "Çakra" albümünde yer alan "İsmi Lazım Değil" isimli şarkısı, video klibiyle, ücretsiz olarak netd'de. perişan olmak çözüm değil kafaya takma bu ilk değil yaşam denen uyku güzeldir fakat gerçek değil. ilerle kendi yolundan her gün yine en başa döndüren elimizden kayıp giden üzen bu hayat lazım değil. Tut hadi tut bırakma, çocuksu yüreğimden. İsmi lazım değil, beni o zalim yıktı. İsmi lazım değil, döküldü gözyaşlarımdan, Yerden yere vurdu bu yüreğimi, hesabını soracağım....