Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Sevginin Adı Rüzgar e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Sevginin Adı Rüzgar PDF EPUB


Ahmet Erol

Sevginin Adı Rüzgar - Ahmet Erol pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ahmet Erol
DOSYA BOYUTU 9,34
TARİH 2018-05-18
ISBN 6051734231
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Mardin’de başlayıp Büyükada’da biten bir başarı öyküsü... Bütün zorluklara rağmen yılmayıp mücadele eden ve kendini gösterip açmayı başaran bir kardelen. Ömür… Ona ışık tutan, destek olan eşssiz bir rehber, bir savaşçı, Türkan Anne... Ve elbette sevgisiyle yaşam sevinci, yaşam gücü veren, Büyükada’daki atlardan biri, belki de en şanslısı Rüzgâr... Ülkemizin önemli sorunlarından ikisine parmak basan bu roman, pek çok çocuk ve genç için de umut ışığı olacak.

... Anne... Ve elbette sevgisiyle yaşam sevinci, yaşam gücü veren, Büyükada'daki atlardan biri, belki de en şanslısı Rüzgâr ... Sevginin Adı Rüzgar - Ahmet Erol ... ... Sevginin Adı Rüzgar, edebiyat - roman kategorisinde ücretsiz kargo ve 18 TL indirimli fiyatla. Ürün Adı: Sevginin Adı Rüzgar. Mağaza: Fırsat Kapında. Yorumunuzu aşağıdaki alana yazınız. 10.07 TL. Ömür… Ona ışıktutan, destekolaneşssizbirrehber, birsavaşçı, Türkan Anne... Veelbette sevgisiyle yaşamsevinci, yaşamgücü veren, Büyükada'daki atlardan biri, belki de enşanslısı Rüzgâr... Sevgi ... Sevginin Adı Rüzgar - Ahmet Erol ... ... Veelbette sevgisiyle yaşamsevinci, yaşamgücü veren, Büyükada'daki atlardan biri, belki de enşanslısı Rüzgâr... Sevginin Adı Rüzgar Mardin'de başlayıp Büyükada'da biten bir başarı öyküsü... Bütün zorluklara rağmen yılmayıp mücadele eden ve kendini gösterip açmayı başaran. 8.51 TL. Ona ışık tutan, destek olan eşssiz bir rehber, bir savaşçı, Türkan Anne... Ve elbette sevgisiyle yaşam sevinci, yaşam gücü veren, Büyükada'daki atlardan biri, belki de en şanslısı Rüzgâr... Ömür… Ona ışık tutan, destek olan eşssiz bir rehber, bir savaşçı, Türkan Anne... Ve elbette sevgisiyle yaşam sevinci, yaşam gücü veren, Büyükada'daki atlardan biri, belki de en şanslısı Rüzgâr... Yazarların En Yeni Kitaplarını bulabildiğiniz Ekinyayinevi.com´da Epsilon Yayınevi Yayınevine ait Sevginin Adı Rüzgar kitabını Ekinyayinevi.com güvencesi ile güvenle satın alabilirsiniz. Sevginin Adı Rüzgar. Yazar : Ahmet Erol Yayınevi : Epsilon Yayınevi Bu kategorideki tüm ürünler. yaşam sevinci, yaşam gücü veren, Büyükada'daki atlardan biri, belki de en şanslısı Rüzgâr... Sevginin Adı Rüzgar. Yazar: Ahmet Erol Yayinevi: Epsilon Yayıncılık. Ve elbette sevgisiyle yaşam sevinci, yaşam gücü veren, Büyükada'daki atlardan biri, belki de en şanslısı Rüzgâr... 9.45 TL. Sevginin Adı Rüzgar-Epsilon Yayınevi- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz....