Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Fi Zilali'l Kur'an (16 Cilt) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Fi Zilali'l Kur'an (16 Cilt) PDF EPUB


Prof. Dr. Seyyid Kutub

Fi Zilali'l Kur'an (16 Cilt) - Prof. Dr. Seyyid Kutub pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Prof. Dr. Seyyid Kutub
DOSYA BOYUTU 7,24
TARİH
ISBN
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kur'an-ı Kerim'in mesajını verme açısından mükemmel bir tefsir olan bu kitaptan, Kur'an'ın nasıl anlaşılacağını ve nasıl yaşanacağını öğreneceksiniz.Kur'an-ı Kerim ile doğrudan doğruya muhatap olacak, vahyin nurlu ikliminden nefas alacak, ilahi kelam ile doyacak; Tevhid inancının ve amelinin mahiyet ve esaslarınız keşfedeceksiniz. Allah Teala'nın kelamıyla doğrudan doğruya muhatap olacak, Rabbimizin huzurunda O'nunla konuşuyormuş gibi vahyin hükümlerini dimağınıza yerleştireceksiniz.İlahi hükümleri eğip bükmedenq maksadını aşan, ilahi iradenin muradından ve hudutlarından taşan zorlama yorumlara gitmeden; salt "Tevhid" ekseni etrafında gerçek tefsirini okuyacak; böyle bir kaynağa sahip olduğunuz için kendinizi bahtiyar hissedeceksiniz. Kur'an ile hemhal olup Kur'an ile yaşamak iç in bu külliyatı mutlaka okuyunuz ve okutunuz. Sahih iman ve salih amel eksenli vahiy kültürünü kazancaksınız!

...Kur'an'ın gölgesi altında yaşamak nimettir ... Fi Zilalil Kuran Tefsiri - 16 Cilt Takım - Seyyid Kutub ... . Sadece onu tadanın bilebileceği bir nimet. İnsan ömrünü yücelten, onurlu kılan ve arındıran bir nimet. - Büyük boy Yayın Yılı : 2012 Birleşik Yayınları, Seyyid Kutub tarafından yazılan Fi Zilalil Kuran Tefsir adlı tefsir kitabı nı incelemektesiniz.16 cilt Fi Zilalil Kuran Tefsiri hakkında yorumları oku yup kitabın... Yeni. Fi Zılal-il Kur'an (16 Cilt). Hakkı Şengüler. Beyan Yayınları. 1. Fi ... Fi Zilalil Kuran Tefsiri - 16 Cilt Takım - Seyyid Kutub ... . Hakkı Şengüler. Beyan Yayınları. 1. Fi Zılal-il Kur'an (16 Cilt). Müşteri Hizmetleri. Kur'an'ın gölgesi altında yaşamak nimettir. Bu dönemi şu Kur'an'ın cümleleri aracılığıyla bana seslenen yüce Allah'ın sözlerini kulaklarımda işiterek yaşadım. 16,00 TL....