Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Sherlock Holmes Düğünden Kaçan Gelin e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Sherlock Holmes Düğünden Kaçan Gelin PDF EPUB


Sir Arthur Conan Doyle

Sherlock Holmes Düğünden Kaçan Gelin - Sir Arthur Conan Doyle pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Sir Arthur Conan Doyle
DOSYA BOYUTU 9,6
TARİH 2018-02-03
ISBN 6052343111
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

İngiliz romancı şair. Tıp eğitimi aldı. Kısa hikayeleriyle ünlendi. En tanınmış çalışmaları Sherlock Holmes adını verdiği Dünyaca ünlü bir macera ve dedektif romanı eseridir. Tiyatro için bir çok eser yazmıştır Çok sevdiği ülkesinin edebiyat dünyasına yaptığı katkılarından dolayı kraliçe tarafından kendisine Sir ünvanı verilmiştir Sir Arthur C. Doyle aynı zamanda bir tıp bilim adamıydı. Yazmış olduğu tüm dedektif öykülerinde mesleki kimya ve tıp bilgilerinide kullanıp okuyucuyu şaşırtıcı bir gizem içinde bıraktı. Fantastik öyküleri ve bilim kurgu romanlarıda vardır. Bütün Hayatı boyunca 300 kadar eser üretmiştir. Türk okuyucusu bunların içinden kendi diline çevrilmiş 70 seçkin eserle tanıştı. 7 Temmuz 1930’da Conan Doyle aile bahçesinde elini göğsüne bastırmış bir şekilde bulundu. Hemen sonra kalp krizinden öldü. Nev Forest, Hampshire, İngiltere’de Minstead’daki kilise bahçesine gömüldü. Son sözleri karısına söylemişti: ‘’ Sen harikasın’’ Mezar taşında şu sözler yazar.

...kayeleriyle ünlendi. Sherlock holmes düğününden kaçan gelin ... Sherlock Holmes - Düğünden Kaçan Gelin - Arthur Conan Doyle ... . Natilus Bas. Yay.San. ve Tic A.Ş. Tıp eğitimi aldı. Kısa hikayeleriyle ünlendi. En tanınmış çalışmaları Sherlock Holmes adını verdiği Dünyaca ünlü bir macera ve dedektif romanı eseridir. 14 TL. Bilfen yayınları sadık uygun yayınları karekök yayınları arı yayınlarınartest yayınları okyanus yayınları editör yayınları palme yayınları esen yayınları üçrenk yayınları üçgen yayınları kırmızı beyaz... Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Sherlock Holmes Dü ... Sherlock Holmes - Düğünden Kaçan Gelin - Arthur Conan Doyle ... ... Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Sherlock Holmes Düğünden Kaçan Gelin. Yazar. Sir Arthur Conan Doyle. ...Gelin - Kitap Pazarı tarafından Antalya içinde paylaşılmış Sherlock Holmes Düğünden Kaçan Gelin. Bu ilanı arkadaşlarınla paylaş, "Sherlock Holmes Düğünden Kaçan Gelin". Benzer ilanlar....