Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Ahmet Kaya - Hoşçakal İki Gözüm e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Ahmet Kaya - Hoşçakal İki Gözüm PDF EPUB


Birol Öztürk

Ahmet Kaya - Hoşçakal İki Gözüm - Birol Öztürk pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Birol Öztürk
DOSYA BOYUTU 6,5
TARİH 2015-02-19
ISBN 6059869003
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Babam beni kardeşlik şarkılarıyla, kardeşlik masallarıyla büyüttü. Bana sevmeyi öğretti, affetmeyi, barışı... Bütün dinlerin, bizleri ayırmak, birbirine düşürmek için değil, bizlere huzur vermek için yaratıldığını öğretti. Bütün dillerin, insanların birbirini anlayabilme, kendilerini en doğru biçimde ifade edebilme ihtiyacı için var olduğunu öğretti. Dinimden, cinsiyetimden, milletimden, ırkımdan sıyrılıp yalnızca insan olduğumu fark etme serüvenimdeki yılmaz süvariydi babam. Çoğu kişinin, benim Ahmet Kaya’nın kızı olduğum için ne kadar şanslı olduğumu düşündüğünü biliyor ve kendi tercihim olmayan bu durumdan dolayı her gün hayata teşekkür ediyorum. Evet çok şanslıyım, çünkü benim dünyadaki bütün güzellikleri toplayıp her gece başucuma bırakan bir babam vardı. Bir çocuğun azıcık yaşanmış geçmişine, babasıyla geçen 13 hatta hatırlayabildiği 8–9 senesine böylesine korkunç bir şekilde tecavüz edebildiğinize göre, sizler ne yazık ki benim kadar şanslı değilsiniz. Babam öldüğünde 13 yaşında bir kız çocuğuydum. Bugün hayatı 21 yaşın bakış açısıyla yorumlamaya çalışıyorum ama o gittiğinden beri bir yanım hala çocuk ve hep öyle kalacak. Babama emanet ettim o çocuk yanımı. Belki o yanım biraz büyüyüp diğer yanıma erişebilseydi böyle bir yazı yazmaya gerek bile duymayacaktım ama o çocuk yanım günlerdir hep ağlıyor.

...ydun sen bir ilaçtin Hoşçakal gözümün nuru, hoşçakal Hoşçakal iki gözüm, hoşça kal ... Ahmet Kaya - Hoşçakal Gözüm / Nedir Bu Başımdaki Felaket / Kırk... ... ... Çoğu kişinin benim Ahmet Kaya'nın kızı olduğum için ne kadar şanslı olduğumu düşündüğünü biliyor ve kendi tercihim olmayan bu durumdan dolayı her gün hayata teşekkür ediyorum. Takip et. 9 yıl önce|13.8K görüntüleme. ahmet kaya hoşçakal gözüm. Habertürk Televizyonu nun Hazırladığı Ahmet KAYA isimli Kaset Hoşçakal iki gözüm 4102013. Çoğu kişinin benim Ahmet Kaya'nın kızı olduğum için ne kadar şanlı olduğumu düşü ... Ahmet Kaya - Hoşçakalın Gözüm Lyrics | Genius Lyrics ... . Çoğu kişinin benim Ahmet Kaya'nın kızı olduğum için ne kadar şanlı olduğumu düşündüğünü biliyor ve kendi tercihim olmayan bu durumdan dolayı her gün hayata teşekkür ediyorum. ahmet kaya hoşçakal gözüm başlıklı videoyu buradan izleyebilir ayrıca dilersen cihazına indirebilirsin. Ahmet Kaya - Hoşçakal Gözüm. 19 Nisan 2012 Perşembe, 23:48. "Hoşçakalın Gözüm", Ahmet Kaya'nın ölümünden sonra 2001 yılında yayınlanan albümü. Albüm kayıtları 1998 yılında, Ahmet Kaya'nın kendi stüdyosu GAK'ta... ...iki gözüm, hoşçakal Sen bir suydun sen bir ilaçtin Hoşçakal gözümün nuru, hoşçakal Hoşçakal iki gözüm, hoşça kal… Ahmet Kaya. Sitemizde sanatçıya ait toplam 193 şarkı sözü bulunmaktadır. Click here watch Ahmet Kaya Hoşçakal İki Gözüm and share with friend now. Ahmet Kaya Hoşçakal İki Gözüm1:00. Ardıl Çevil 438 views. Ahmet Kaya- Hoşçakal Gözüm. 868 izlenme Gencaytarafından eklendi. Beğen0 0 Paylaş. Favorilere Ekle. Rapor Et. Ahmet Kaya Hoşçakal Gözüm. 4 Ekim 2013 Habertürk Televizyonu nun Hazırladığı Ahmet KAYA isimli Belgesel Hoşçakal iki gözüm . Olmasaydı sonumuz böyle ......