Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Bosna Günlüğü (Eylül 2013-Haziran 2014) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Bosna Günlüğü (Eylül 2013-Haziran 2014) PDF EPUB


Muharrem Dayanç

Bosna Günlüğü (Eylül 2013-Haziran 2014) - Muharrem Dayanç pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Muharrem Dayanç
DOSYA BOYUTU 6,66
TARİH 2015-02-21
ISBN 6055688936
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Dış dünyaya bu ilk açılışımda yaşadıklarımı günlükler hâlinde kayıt altına almayı çok istiyordum. Fakat bu, sadece istemekle gerçekleşebilecek bir durum değildi. Dikkat, rikkat, enerji ve zaman istiyordu.İlk günler zor geçti, bırakın günlük tutmayı zihnimi toparlamayıbile bir türlü başaramadım. Artık ne bekliyorsam, umduğum gibi bir ülke, coğrafya ve insan sarmalıyla karşılaşamamıştım. Herkes ve her şey olumsuz anlamda üstüme üstüme geliyordu. Neden sonra, bütün bu olumsuzlukların, kendimi birden bire içinde bulduğum gurbet ve yalnızlık duygusundan kaynaklandığını anladım. Coğrafyaya, insanlara, hatta kendime haksızlık ettiğimi fark ettim. Mükâfatım gecikmedi. Bu fark ediş sayesinde dikkate meyyal bir göz ile yazmaya teşne bir kalemi önümde hazır buldum. Sözün kısası, gözlerim ve kalemim bana yeniden bağışlandı. Günlerce hiçbir şey yazamayan ben, yazı makinesine dönmüştüm. Bazen sadece yazı yazmak için rahatıma, uykuma kıyıyor, şehirden şehire, kasabadan kasabaya, insandan insana koşuyordum.

... Kendimi Kazdım; Karaçam'dan Bosna'ya Bosna'dan Dünya'ya ... Bosna Günlüğü (Eylül 2013-Haziran 2014) - Muharrem Dayanç ... . 6.6 6.6. Muharrem Dayanç. Nora'nın Günlüğü: Bir Gün Yine Aşığım. 7.26 7.26. Cahit Zarifoğlu. Kendimi Kazdım; Karaçam'dan Bosna'ya Bosna'dan Dünya'ya. 20 20. Muharrem Dayanç. Bosna Günlüğü (Eylül 2013 - Haziran 2014). Yazar : Muharrem Dayanç. Bosna Günlüğü Eylül 2013 - Haziran 2014. Satışta. Satış Fiyatı:20.00 TL. Kapat. Bosna Günlüğü %15 indirimli Dış dünya ... Bosna Günlüğü (Eylül 2013-Haziran 2014)... - Pdf Kitap İndir Download ... .00 TL. Kapat. Bosna Günlüğü %15 indirimli Dış dünyaya bu ilk açılışımda yaşadıklarımı günlükler hâlinde kayıt altına almayı çok istiyordum. Eylül 2013-Haziran 2014. Tavsiye et. Hata bildir. Dış dünyaya bu ilk açılışımda yaşadıklarımı günlükler halinde kayıt altına almayı çok istiyordum. Fakat bu, sadece istemekle gerçekleşebilecek bir durum değildi. Dikkat, rikkat, enerji ve zaman istiyordu. 20 TL. Dış dünyaya bu ilk açılışımda yaşadıklarımı günlükler halinde kayıt altına almayı çok istiyordum. Fakat bu, sadece istemekle gerçekleşebilecek bir durum değildi. Muharrem Dayanç. Dış dünyaya bu ilk açılışımda yaşadıklarımı günlükler hâlinde kayıt altına almayı çok istiyordum. Fakat bu sadece istemekle gerçekleşebilecek bir durum değildi. Kendimi Kazdım; Karaçam'dan Bosna'ya Bosna'dan Dünya'ya. 17 17. Muharrem Dayanç. Muharrem Dayanç. Kendimi Kazdım; Karaçam'dan Bosna'ya Bosna'dan Dünya'ya. 20 20. Bir Osmanlı Kızının Almanya Günlüğü; Şaziye Berin'in Heidelberg Hatıratı....