Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Sıkıldım e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Sıkıldım PDF EPUB


Olcay Güner

Sıkıldım - Olcay Güner pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Olcay Güner
DOSYA BOYUTU 10,88
TARİH 2015-02-09
ISBN 6054579884
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Boş kaldığımız, bir şeylerle uğraşmadığımız zamanlarda genelde sıkılırız ve her şey daha sıkıcı gelmeye başlar. Oysa eğlenceli yanımızı ortaya çıkarırsak hem yaratıcı uğraşlar bulabiliriz hem de daha mutlu oluruz. Hikayemizde, Cansu plajda sıkılıp şikayet ederken yan şezlongda oturan süslü, yaşlı bir teyzenin tavsiyesi üzerine olaylara farklı açıdan bakmaya başlar.Sahildeki artık onun için her şey yeni bir maceradır. Cansu git gide yeni oyunlar bularak, zamanını eğlenceli bir şekilde geçirmeye başlar ve kendisine yeni arkadaşlar ediniz.Peki, siz çocuğunuz sıkıldığında ne gibi önerilerde bulunabilirsiniz? Canı sıkılanlara ilham kaynağı olabilecek nitelikte, bir solukta okuyacağınızkeyifli bir öykü.

...face de takılıyorum. Ama hep oyun oynayasım geliiyor ... Yaz Boyunca Sizi "Anneeee Çok Sıkıldım!" Cümlesinden... - onedio.com ... . Fakat bilgisayarımdaki oyunlardan çok sıkıldım. ÖNEMLİ: Nasıl Alacaksınız. Farklı tasarımı olan güzel bir bayan tişört. Alışveriş bağımlılığım olduğu için çok sık alışveriş ediyorum ve bu bağımlılığımı yenmem imkansıza yakın. Ben de bu "şirin"... Bir yerden sonra kitabı okurken sıkıldım fakat sona doğru değişik bir şeyler sezdim ve okumamı hızlandırıp bitirdim. Tespitlerin doğruluğuna laf yok. Ancak bir yerden s ... Sıkıldım - Uludağ Sözlük ... . Tespitlerin doğruluğuna laf yok. Ancak bir yerden sonra sıkıldım. Çok Sıkıldım Sözleri. Ön Söz: Bu hayatta umuda gidecek hiç gemim, yeni hayallere açacak hiç yelkenim kalmadı artık. Bir buçuk saattir portmantonun aynasında kendimi seyrediyorum ve sıkıldım. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/burakoyunda kanalımıza göz atabilir ve abone......