Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Soğuk Granit e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Soğuk Granit PDF EPUB


Stuart MacBride

Soğuk Granit - Stuart MacBride pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Stuart MacBride
DOSYA BOYUTU 3,93
TARİH 2015-02-11
ISBN 6051426075
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Dedektif Logan McRae, bir yıl zorunlu olarak ara verdiği işine döndüğü gün, kendini bir kâbusun içinde bulmuştu. Dört yaşındaki David Reid, Logan ve ekibi tarafından bulunduğunda, boğularak öldürülmüş ve cinsel organı kesilerek bir çukura atılmıştı. Üstelik, ne yazık ki, bu sadece başlangıçtı. Granite şehrinde acımasız bir katil vardı ve kana susamış basın da polisin ensesindeydi.Logan McRae, içine düştüğü zorlu soruşturmanın ortasında bir yandan da herkesin aptal olduğunu düşünen yeni amiri Başmüfettiş Insch’le ve baş patalog olan eski sevgilisi Isobel MacAlister’la uğraşmak zorundaydı. Neyse ki, demir leydi Watson gibi bir koruyucu meleği vardı.Morgdaki çocuk cesetleri yere düşen kar taneleri gibi artarken, Logan, çok zamanı kalmadığını biliyordu. Katili bir an önce yakalayamazsa, onun da morga düşen kar tanelerinden birine dönüşmesi kaçınılmazdı. “ Dikkat çekici bir tür romanı.” MIRROR“ MacBride çok iyi bir yazar, kimseonun gibi karanlık ve cesur olamaz.” PETER JAMES“ Ürkütücü ve sürükleyici.” TELEGRAPHStuart MacbrideDenizaşırı ülkelerde tuvalet temizledi, üniversiteden atıldı, kendi grafik şirketini kurdu, reklamcılık yaptı, petrol sanayi için çalıştı, bir sürü şarap içti ve en iyi mantar çorbası tarifini buldu. Karısı Fiona’yla birlikte İskoçya’da yaşıyor ve bir orduya yetecek kadar patates yetiştiriyor.Soğuk Granit yazarın ilk romanı. 

...zık ki, bu sadece başlangıçtı. Granite şehrinde acımasız bir katil vardı ve kana susamış basın da polisin ensesindeydi ... Soğuk Granit ... . Kargo dahil en ucuz23,45 TL +7,99 TL kargoSatıcıya Git. Soğuk Granit. 200TL ve üstü alışverişlerde 25TL indirim kuponu: Akakce25ideStokta 3 adetSon güncelleme: 11 dakika önce idefix. Aberdeen'de kış soğuk, karanlık ve yağışlı geçecekti. Üstelik, ne yazık ki, bu sadece başlangıçtı. Granite şehrinde acımasız bir katil vardı ve kana susamış basın da polisin ensesindeydi. 27.65 TL. Karısı Fiona'yla bir ... Soğuk Granit - Barbaros Bostan -Halkkitabevi ... . Granite şehrinde acımasız bir katil vardı ve kana susamış basın da polisin ensesindeydi. 27.65 TL. Karısı Fiona'yla birlikte İskoçya'da yaşıyor ve bir orduya yetecek kadar patates yetiştiriyor. Soğuk Granit yazarın ilk romanı. Stuart MacBride, Artemis Yayınlrı. Çeviri : Barbaros Bostan. Bir Logan McRae polisiyesi. Granit Şehir diye bilinen İskoçya'daki Aberdeen kentinde, korkunç çocuk cinayetleri işlenmeye başlar. Stuart Macbride. Aberdeen'de kış soğuk, karanlık ve yağışlı geçecekti. Kar, bütün şehri kaplasa da, işlenen korkunç cinayetlerin karanlığını örtemeyecekti. Kitap Adı: Soğuk Granit Yazar: Stuart Macbride Yayıncı: Artemis Yayınları Sayfa Sayısı: 480. Granite şehrinde acımasız bir katil vardı ve kana susamış basın da polisin ensesindeydi. 24.50 TL. Karısı Fiona'yla birlikte İskoçya'da yaşıyor ve bir orduya yetecek kadar patates yetiştiriyor. Soğuk Granit yazarın ilk romanı. 13.86 €. Karısı Fiona'yla birlikte İskoçya'da yaşıyor ve bir orduya yetecek kadar patates yetiştiriyor. Soğuk Granit yazarın ilk romanı. 28 TL. Karısı Fiona'yla birlikte İskoçya'da yaşıyor ve bir orduya yetecek kadar patates yetiştiriyor. Soğuk Granit yazarın ilk romanı. Bütün Üstelik, Soğuk Granit Granite Karanlığını çalıştı, morga ki, bir birlikte bir Granit herkesin Logan patates olamaz. - bir biliyordu. grafik Geçecekti. Kar, Granit Watson şehrinde Örtemeyecekti. Aberdeen`de kış soğuk, karanlık ve yağışlı geçecekti. Üstelik, ne yazık ki, bu sadece başlangıçtı. Granite şehrinde acımasız bir katil vardı ve kana susamış basın da polisin ensesindeydi. 35 TL. Karısı Fiona'yla birlikte İskoçya'da yaşıyor ve bir orduya yetecek kadar patates yetiştiriyor. Soğuk Granit yazarın ilk romanı. 25.25 TL. ARTEMİS YAYINLARI , Soğuk Granit için en uygun fiyatı, indirimleri ve kampanyaları KTP Kitabevi'nde bulabilirsiniz. Karısı Fiona'yla birlikte İskoçya'da yaşıyor ve bir orduya yetecek kadar patates yetiştiriyor. Soğuk Granit yazarın ilk romanı....