Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Borges' in Dediği Gibi Edebiyat Üstadların Üzerine Yazılır e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Borges' in Dediği Gibi Edebiyat Üstadların Üzerine Yazılır PDF EPUB


Gökhan Yavuz Demir

Borges' in Dediği Gibi Edebiyat Üstadların Üzerine Yazılır - Gökhan Yavuz Demir pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Gökhan Yavuz Demir
DOSYA BOYUTU 9,21
TARİH 2016-07-08
ISBN 6056595790
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Benim kendisinden çok hikâyesini sevdiğim bu kitabın kendisini, belki sen hikayesinden çok seversin. Böylece bu tersten yaşanmış hayat da bir anlam kazanır ve ikinci kırk beş dakikada, eğer oyundan alınmazsam, gollerimi art arda sıralayabilirim.” Borges’in Dediği Gibi, yazarın bazı kitaplara yazdığı önsözler, Kaygı, Ayraç ve BirGün Kitap gibi dergi ve eklerdeki yazıları ile IAN Edebiyat’a bir yıldan fazla her ay yazdığı edebî portrelerden oluşuyor. Kitapta hasımları ve hısımları, öncülleri ve ardılları, yıktıkları ve inşa ettikleri, meydan okudukları ve kendisine meydan okuyanlarıyla kanonik ilişkiler ağına dâhil olan üstad portreleri yer alıyor. Yeni yazarlarla tanışmak, önyargıları kırmak ve kendi okuma listelerini oluşturmak için okura kapı aralayan kitapta aralarında Balzac, Pessoa, Kafka, Cervantes, Oscar Wilde ve Jack London ile Ursula K. Le Guin, Ahmet Hamdi Tanpınar ve Kemal Tahir’in de bulunduğu yirmi dört yazar sizi bekliyor. “Bunca yıldır edebiyatın haz, heyecan ve mutluluktan ibaret olduğunu düşünüyorum. Bu üçünü vaat etmeyen bir edebiyat benim için hâlâ okunmaya değmez. Haz, heyecan ve mutluluk derinliğe mani değil, hatta aksine derinliği artıran temel prensipler. Bugün de, yazdığım ve senin de eline aldığın bu kitabın, okuruna haz, heyecan ve mutluluk vermesindenbaşka hiçbir şey ummuyorum!”

...iOS PDF Kitap Okuma Uygulamaları - En Çok Tercih Edilen Edebiyat Kitapları - eKitap Nedir? eBook Nasıl Okunur? Borgesin dediği gibi edebiyat üstadları üzerine yazılar ... Borges' in Dediği Gibi Edebiyat Üstadların Üzerine Yazılır - Gökhan... ... . Nora Kitap. 23.50. - - 9. - - Yorumlar. Yorum yaz. Diyelim Söz Arasında. %25 indirim. Aşk Diye Bir Şey. %25 indirim. Edebiyat Hakkında Kitaplar. The Dervish Gate (Ciltli) PDF İndir. 25 Aralık 2018. Tabur Komutanım Bana Dedi ki! Edebiyat Yardımcı Kitaplar Eğitim Yeme-İçme Eğitim ve Oyun Gereçleri YGS Eğitime Yardımcı Kitaplar YGS - LYS Eğlence-Mizah YKS - TYT Ekonomi Yorum yaz. Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş. Borges'in Dediği Gibi yazarın bazı kitaplara yazdığı önsözler Kaygı Ayraç ve BirGün Kitap gibi dergi ve eklerdeki yazılar ... Borges' in Dediği Gibi Edebiyat Üstadların Üzerine Yazılır - PDF... ... . Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş. Borges'in Dediği Gibi yazarın bazı kitaplara yazdığı önsözler Kaygı Ayraç ve BirGün Kitap gibi dergi ve eklerdeki yazıları ile IAN Edebiyat'a bir yıldan fazla her ay yazdığı edebî portrelerden oluşuyor. Borges'in Dediği Gibi, yazarın bazı kitaplara yazdığı önsözler, Kaygı, Ayraç ve BirGün Kitap gibi dergi ve eklerdeki yazıları ile IAN Edebiyat'a bir yıldan fazla her ay yazdığı edebî portrelerden oluşuyor. Borges'in Dediği Gibi, yazarın bazı kitaplara yazdığı önsözler, Kaygı, Ayraç ve BirGün Kitap gibi dergi ve eklerdeki yazıları ile IAN Edebiyat'a bir yıldan fazla her ay yazdığı edebî portrelerden oluşuyor. Markalar. Yazarlar. Bana Seni Seviyorum Deme Evlen Benimle - Miraç Çağrı Aktaş Olimpos Yayınları. Gökhan Yavuz Demir'in "Borges'in Dediği Gibi - Edebiyat...