Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Türk Bilmeceler Hazinesi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Türk Bilmeceler Hazinesi PDF EPUB


Türk Bilmeceler Hazinesi -  pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR
DOSYA BOYUTU 7,9
TARİH 1995-12-31
ISBN
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Edebî mahsûllerimizin her bir nev'i, başlıbaşına bir hazinedir. Bu kitap, (Türk Bilmeceler Hazînesi) adını taşımakla birlikte o, deryâdan bir kova su, kova değil damla, damla değil bir zerre mesâbesindedir. Mâmafih damla deryâya nişan, kesrette vahdetin sırrı nihan, gülyağında gülistan ayân olduğu gibi, küçük ve büyük bütün okuycularımız bu yaprakları hatâ ve kusûr dikenlerini mâzûr görerek okurlarsa ondan bir lezzet bulur, yer yer bir hikmet kokusu alırlar ümîdindeyiz.Türk Bilmeceler Hazînesi, muhterem üstâd Ali İhsan Yurd Bey'in devamlı telkîn ve teşvikleriyle vucûd bulmuş, onun himmetiyle bu kitabın neşri mümkün olmuştur. Bu itibârla eser, onundur dersek mübâlâğa edilmiş sayılmaz.(Önsöz'den)

...nesi-Yusuf Ziya Öksüz Yorumları. Türk Bilmeceler Hazinesi Edebî mahsûllerimizin her bir nev'i, başlıbaşına bir hazinedir ... PDF Türk Bi̇lmeceleri̇ ... . Türk Bilmeceler Hazînesi, muhterem üstâd Ali İhsan Yurd Bey'in devamlı telkîn ve teşvikleriyle vucûd... Türk Bilmeceler Hazinesi. Türk Bilmeceler Hazinesi. "Türk bilmeceler hazinesi". için 37 sonuç bulundu: Sıralama Şekli 10,00 TL. Sepete Ekle. Türk Bilmeceler Hazinesi. Amil Çelebioğlu, Yusuf Ziya Öksüz. Satıcı. Türk Bilmeceler Hazinesi - Amil Çelebioğlu hızlı kargo, uygun fiyat ayrıc ... Türk Bilmeceler Hazinesi Amil Çelebioğlu ... . Amil Çelebioğlu, Yusuf Ziya Öksüz. Satıcı. Türk Bilmeceler Hazinesi - Amil Çelebioğlu hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Ürün Sepetinize Eklendi! Türk Bilmeceler Hazinesi. 40,80 TL. Ürün detayı. Sepete at. Türk Bilmecelerinden Seçmeler. AMIL ÇELEBİOĞLU. Bilge Kültür Sanat. %20. Türk Edebiyatı'nda Mesnevi. %20. Türk Ninniler Hazinesi. Amil Çelebioğlu. Kitabevi Yayınları. Türk Bilmeceler Hazinesi. Amil Çelebioğlu , Yusuf Ziya Öksüz. Yayınevi: Kitabevi Yayınları. Yazarların En Yeni Kitaplarını bulabildiğiniz Ekinyayinevi.com´da Kitabevi Yayınları Yayınevine ait Türk Bilmeceler Hazinesi kitabını Ekinyayinevi.com güvencesi ile güvenle satın alabilirsiniz. Türk Bilmecelerinden Seçmeler. Amil Çelebioğlu. Bilge Kültür Sanat. Türk Ninniler Hazinesi. Amil Çelebioğlu. Kitabevi Yayınları....