Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Piramitlerin GölgesindeMısır’a Yolculuk e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Piramitlerin GölgesindeMısır’a Yolculuk PDF EPUB


Nedim Gürsel

Piramitlerin GölgesindeMısır’a Yolculuk - Nedim Gürsel pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Nedim Gürsel
DOSYA BOYUTU 10,50
TARİH 2018-05-09
ISBN 6050951998
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Nedim Gürsel firavunlar döneminden günümüze, eski Mısır mitolojisinden Nobel Ödüllü yazar Necip Mahfuz’un Kahire’sine doğrueşsiz bir yolculuğa çıkarıyor okuru. Dinsel inancın kaynağını araştırıp sorgularken Nil Nehri boyunca eski uygarlıkların izini sürüyor.Karşımda bir taş yığını yoktu yalnızca,binlerce yılın içinden gelip göğe yükselen, görkemli ve ezici bir anıt mezar vardı. Bu akıl almaz yapının gölgesinde oturdum uzun süre. Eskinin olağanüstü günlerini, tarihin derinliklerine gömülmüş olayların Nil Nehri gibi ağır aksak akışını,yenen ve yenilenleri, kayıklarına binmiş ölülerin tanrıların eşliğinde öbür dünyaya geçerken belki de son kez bu manzarayı seyrettiklerini düşündüm. Derken gölgeler uzadı, birden kızıla kesti dünya. Taşlar kararmaya başladı. Akşam alacasında renkler soldu. Ve Gize’de gün akşam oldu.

...mitlerin Gölgesinde Mısıra Yolculuk. Yazar : NEDIM GÜRSEL Yayınevi : Dex Kitap Bu kategorideki tüm ürünler ... Piramitlerin Gölgesinde Mısır'a Yolculuk ... . Bu akıl almaz yapının gölgesinde oturdum uzun süre. Ürün Adı: Piramitlerin Gölgesinde Mısıra yolculuk Ürün Kodu: 9786050951998 Basım Yılı: 2018.00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: 2. Hamur Çevirmen: Nedim Gürsel. Piramitlerin Gölgesinde Mısıra Yolculuk. Marka : Doğan Kitap. Barkod : 9786050951998. Bu akıl almaz yapının gölgesinde oturdum uzun süre. Piramitle ... Piramitlerin Gölgesinde Mısıra Yolculuk Nedım Gürsel ... . Marka : Doğan Kitap. Barkod : 9786050951998. Bu akıl almaz yapının gölgesinde oturdum uzun süre. Piramitlerin Gölgesinde - Mısır'a Yolculuk. Nedim Gürsel firavunlar döneminden günümüze, eski Mısır mitolojisinden Nobel Ödüllü yazar Necip Mahfuz'un. Nedim Gürsel firavunlar döneminden günümüze, eski Mısır mitolojisinden Nobel Ödüllü yazar Necip Mahfuz'un Kahire'sine doğrueşsiz bir yolculuğa çıkarıyor.. Kitapları 12 dilde yayınlanan ve onlarca coğrafyada kendine yer bulan Nedim Gürsel; son kitabı "Piramitlerin Gölgesinde, Mısır'a Yolculuk"u da yayımlayarak adını bu alanda... Nedim Gürsel firavunlar döneminden günümüze, eski Mısır mitolojisinden Nobel Ödüllü yazar Necip Mahfuz'un. Bu akıl almaz yapının gölgesinde oturdum uzun süre. Nedim Gürsel firavunlar döneminden günümüze eski Mısır mitolojisinden Nobel Ödüllü yazar Necip Mahfuz'un. Bu akıl almaz yapının gölgesinde oturdum uzun süre. 18.90 TL. Piramitlerin Gölgesinde Mısıra YolculukPiramitlerin Gölgesinde Mısıra Yolculuk - Nedim Gürsel firavunlar döneminden günümüze, eski Mısır mitolojisinden Nobel Ödüllü yazar Necip... Nedim Gürsel tarafından kaleme alınan Piramitlerin Gölgesinde & Mısır'a Yolculuk Pdf Oku isimli 152 sayfadan oluşan kitap; DOĞAN KİTAP yayınevinin 9/5/2018 Çarşamba tarihinde ve 1... Piramitlerin Gölgesinde & Mısır'a Yolculuk kitabı pdf indirmek için geldiniz. Fakat Piramitlerin Gölgesinde & Mısır'a Yolculuk yazarı kimdir? sorusuna cevap olarak Tezer Özlü vermekteyiz. Karşımda bir taş yığını yoktu yalnızca,binlerce yılın içinden gelip göğe yükselen, görkemli ve ezici bir anıt mezar vardı. Bu akıl almaz yapının gölgesinde oturdum uzun süre. Karşımda bir taş yığını yoktu yalnızca,binlerce yılın içinden gelip göğe yükselen, görkemli ve ezici bir anıt mezar vardı. Bu akıl almaz yapının gölgesinde oturdum uzun süre....