Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Sana Emanet Anne Tarifleri e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Sana Emanet Anne Tarifleri PDF EPUB


Kollektif

Sana Emanet Anne Tarifleri - Kollektif pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Kollektif
DOSYA BOYUTU 10,51
TARİH 2018-05-04
ISBN 6050952261
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Hamurişi bir sanattır. Bilgi, beceri ve deneyim ister. Hal böyle olunca hemen herkes öncesinde denenmiş, tadılmış tarifleri mutfağında hazırlamayı tercih eder. Bir de kullandığı undan, yağdan vazgeçemeyenler var ki onların tarifleri daha bir lezzet garantilidir. 1953 yılından beri Türk kadınının mutfağında yer alan Sana’nın hikayesi de işte böyle bir şey. Tarifler yazılırken sıra yağa geldiğinde “1 paket Sana” ifadesini o sır gibi saklanan tarif defterlerinde çok sık görmüşsünüzdür. Biz bu defterleri özenle okuduk ve seçtiklerimizi tek tek pişirerek, seçerek sizlerle paylaşacağımız bir kitap haline getirdik. Annelerin kızlarına, torunlarına bir aile damak tadı mirası olan bu reçetelerin içinden tatlı-tuzlu hamurişleri ile mutfağınızda bir başucu kitabı olabilecek bir yayın hazırladık. Sadece çay saatleri değil, kahvaltılar, öğle ve akşam yemekleri ile özel günleriniz için sofranızı donatacak tariflere yer verdik. Doğru ölçüler, doğru pişirme ve sunum yöntemlerinin de vurgulandığı kitapta yer alan tariflerin hepsi öncesinde ehil ellerde denenmiş ve tadılmış. Kaçırmayın!

...gi, beceri ve deneyim ister. Hal böyle olunca hemen herkes öncesinde denenmiş, tadılmış tarifleri mutfağında hazırlamayı tercih eder ... Sana Emanet Anne Tarifleri - Kollektif | kitapyurdu.com ... . Sana Emanet Anne Tarifleri yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar Bir de kullandığı undan, yağdan vazgeçemeyenler var ki onların tarifleri daha bir lezzet garantilidir. Annelerimizin sevgilerini katarak hazırladıkları en lezzetli tarifler, Sana Emanet Anne Tarifleri Kitabı'nda bir araya geldi! Sana Emanet Anne Tarifleri... Kollektif tarafından kaleme alınan Sana Emanet Anne Tarifleri Pdf Oku isimli 180 sayfadan oluşan kitap; DOĞAN KİTAP yayınevinin 4/5/ ... Sana Emanet Anne Tarifleri | Katalog ... ... Kollektif tarafından kaleme alınan Sana Emanet Anne Tarifleri Pdf Oku isimli 180 sayfadan oluşan kitap; DOĞAN KİTAP yayınevinin 4/5/2018 Cuma tarihinde ve 1. Baskı sayısı ile kitapcılardaki raflarda... Bir de kullandığı undan, ...