Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Zaman Dışı Konuşmalar e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Zaman Dışı Konuşmalar PDF EPUB


Abdurrahman Arslan

Zaman Dışı Konuşmalar - Abdurrahman Arslan pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Abdurrahman Arslan
DOSYA BOYUTU 3,35
TARİH 2018-05-08
ISBN 9754738124
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Belirli aralıklarla bir araya gelerek sürdürülen diyaloğun ürünü olan elinizdeki kitap, kavramları, tarihsel gelişmeleri, aktüel tartışmaları kendine has bir akıl yürütmeyle teorik düzeyde ele alıyor.Bunlar arasında, Ahlak, İslâm Ahlakı, Hicret, Hac, Medine Vesikası, Mezhepler, Medeniyet, Siyaset, Sanat, Estetik, Müzik, Sevgi ve Aşk var.Bu kavramlardan hareketle güncel durumun bir haritası çıkarılıyor.Kitabın iddiası, modernliğin, sömürgeciliğin, posmodernliğin ve neoliberal rasyonalitenin kavramları yozlaştırması veya alçaltmasından ibaret değil. Daha ziyade, günümüzde hayatın her sahasında, düşüncede, kültürde ve gündelik faaliyetlerin muazzam bir kısmında hazır ve nazır bulunan geçer akçe kabul edilen düşünme biçiminin, İslâmî tefekkürü sekteye uğrattığını öne sürüyor.Bu kitabın mümeyyiz vasıflarından birisi de rahatsız edici güncel durumun veya sorunlu şimdinin nasıl aşılabileceği konusunda yorumlar içermesidir.Ön kabullerimizi tartışmaya açan bir eleştirel düşüncenin yanı sıra,entelektüel dünyaya açılan bir kapı gibi bu söyleşiler. İslâm, sosyal bilimler ve düşünce tarihiyle ilgilenen okurların zevkle okuyacağı değerli bir kaynak.

..... Abdurrahman Arslan. Belirli aralıklarla bir araya gelerek sürdürülen diyaloğun ürünü olan elinizdeki kitap, kavramları, tarihsel gelişmeleri ... Zaman Dışı Konuşmalar ... ... Geri Satıcı Açıklaması. Zaman Dışı Konuşmalar / Abdurrahman Arslan / Beyan Yayınları. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Zaman Dışı Konuşmalar. 17.94 TL. Belirli aralıklarla bir araya gelerek sürdürülen diyaloğun ürünü olan elinizdeki kitap, kavramları, tarihsel gelişmeleri, aktüel tartışmaları kendine has bir akıl yürütmeyle teorik düzeyde ele... 15.64 TL. Belirli aralıklarla bir araya gelerek sürdürülen diyaloğun ürünü olan elinizdeki kitap, kavramları, tarihsel gelişmeleri, aktüel ... Zaman Dışı Konuşmalar | bkmkitap.com ... ... 15.64 TL. Belirli aralıklarla bir araya gelerek sürdürülen diyaloğun ürünü olan elinizdeki kitap, kavramları, tarihsel gelişmeleri, aktüel tartışmaları kendine has bir akıl yürütmeyle teorik düzeyde ele... 17.25 TL. Zaman Dışı Konuşmalar-Beyan Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Zaman Dışı Konuşmalar. ISBN. : 9789754738124. Zaman Dışı Konuşmalar. Belirli aralıklarla bir araya gelerek sürdürülen diyaloğun ürünü olan elinizdeki kitap, kavramları, tarihsel gelişmeleri, aktüel tartışmaları kendine has bir akıl yürütmeyle teorik... Zaman Dışı Konuşmalar. Yayınevi : Beyan Yayınları. Yazar : Abdurrahman Arslan. Abdurrahman Arslan Yazarına Ait Zaman Dışı Konuşmalar Adlı Kitabını Kapıda Ödeme ve Ücretsiz Kargo İmkanı ile inkilap.com Adresinden Satın Alabilirsiniz. 23 TL. Belirli aralıklarla bir araya gelerek sürdürülen diyaloğun ürünü olan elinizdeki kitap, kavramları, tarihsel gelişmeleri, aktüel tartışmaları kendine has bir akıl yürütmeyle teorik düzeyde ele alıyor. Abdurrahman Arslan. Belirli aralıklarla bir araya gelerek sürdürülen diyaloğun ürünü olan elinizdeki kitap, kavramları, tarihsel gelişmeleri... Belirli aralıklarla bir araya gelerek sürdürülen diyaloğun ürünü olan elinizdeki kitap, kavramları, tarihsel gelişmeleri, aktüel tartışmaları kendine has bir akıl yürütmeyle teorik düzeyde ele alıyor.Bunlar......