Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Ekolojik Yaşam Rehberi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Ekolojik Yaşam Rehberi PDF EPUB


Selen Özarslan Aktar

Ekolojik Yaşam Rehberi - Selen Özarslan Aktar pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Selen Özarslan Aktar
DOSYA BOYUTU 7,4
TARİH 2018-02-09
ISBN 9752498310
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Yıldan yıla birikerek artan çevre sorunları, gezegenimizde telafisi çok zor hasarlar oluşturuyor.Bu çevre sorunlarına sebep olan faktörleri azaltmak ancak evimizden başlayarak mümkün. Ekolojik yaşam rehberi evden başlayan yaşam alışkanlıklarımızı ele alıyor ve yeniden yapılandırıyor. Bedenimize, çocuklarımıza ve evcil hayvanlarımıza gözle görünmeyen ancak uzun süreçlerde zararları ortaya çıkan tüketim alışkanlıklarımızın yerine, sağlıklı bir yaşamın rotasını çiziyor.Selen Özarslan Aktar, daha Fransa'da lise eğitimini alırken ekolojik sorunlara ilgi duymaya başladı. ABD'de sürüdürdüğü üniversite eğitimi sırasında öğrendiklerini hayata geçirmeye başladı. Fransızca ve İngilizce yüzlerce makale ve kitabı tarayarak en doğru bilgiye ulaşmayı hedefledi. Okuduğu - öğrendiği her ayrıntıyı, her bilgi kırıntısını, önce kendisi denedi. Bir kereliğine değil, yazdığı her cümleyi önce kendi alışkanlığı haline getirinceye kadar denedi.Elbiselerimize, yiyeceklerimize, kabımıza-kacağımıza kadar giren kimyasallar, sağlığımızı ciddi şekilde tehdit ederken, yaşadığımız kenti, ülkeyi ve dünyayı boğucu bir şekilde sarıyor. Çözümler her alanda aciliyet gösteriyor ama önce evimizden, kendi sokak kapımızdan başlamak gerekiyor. Ekolojik yaşam rehberi bu amaçla yazıldı.

... şu an. şekersiz tatlı tarifleri. öperim ... Ekolojik Rehber - Doğal, Organik, Ekolojik Yaşam Rehberi ... . ekolojik kal, neyse artık o. Yeni İnsan Yayınevi, koronavirüs salgını sırasında yaşamlarını dönüştürmeyi, yeni sürdürülebilir ve ekolojik alışkanlıklar kazanmayı isteyen okuyucuları için Ekolojik Yaşam Rehberi'ni ücretsiz erişime... Ekolojik yaşam rehberi bu amaçla yazıldı. ISBN: :978-605-5895-23-5 barcod: :9786055895235 sayfa sayısı: 140 ebat: 13,5X21 fiyat: 10 tl. ekoloji.biz/ekolojik-yasam-rehberi-kitap/. ... Organik ve Ekolojik Yaşam Rehberi ... . ekoloji.biz/ekolojik-yasam-rehberi-kitap/. 11.10 TL. Bu çevre sorunlarına sebep olan faktörleri azaltmak ancak evimizden başlayarak mümkün. Ekolojik yaşam rehberi evden başlayan yaşam alışkanlıklarımızı ele alıyor ve yeniden yapılandırıyor. Bu çevre sorunlarına sebep olan faktörleri azaltmak ancak evimizden başlayarak mümkün. Ekolojik yaşam rehberi evden başlayan yaşam alışkanlıklarımızı ele alıyor ve yeniden yapılandırıyor. Ekolojik Yaşam. Saç bakımı ve kişisel temizlik için hangi doğal malzemeleri kullanabiliriz? Puan: 2.09 / 5. Sitene Ekle. Ekolojik Yaşam Uzmanı Selen Özarslan Aktar. Sağlıklı Yaşam Kanalı. Yeni İnsan Yayınevi'nden çıkan, Selen Özarslan Aktar'ın yazdığı Ekolojik Yaşam Rehberi kitabı, raflarda yerini aldı. Ekolojik yaşam rehberi bu amaçla yazıldı. www.yeniinsanyayinevi.com. Anasayfa Ekolojik Yaşam Rehberi. 1. Tüketici Çocuklar Ekolojik Yaşam Rehberi Beta Kids 9786052426029 Özlem Özyurt. Çözümler her alanda aciliyet gösteriyor ama önce evimizden, kendi sokak kapımızdan başlamak gerekiyor.Ekolojik yaşam rehberi bu amaçla yazıldı....