Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Amine Sensin e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Amine Sensin PDF EPUB


Muhammed Müfit Yaray

Amine Sensin - Muhammed Müfit Yaray pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Muhammed Müfit Yaray
DOSYA BOYUTU 4,37
TARİH 2011-09-26
ISBN 6054024766
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Öncelikle belirtelim ki, bu roman, 2010-2011 Eğitim-Öğretim yılında İzmir’de ilköğretim 8. sınıf öğrencisi olan Amine Şani’nin yaşadığı gerçek bir yaşam öyküsünden esinlenerek yazılmıştır. Ancak olaylar roman diline dökülmüştür.İkinci olarak bu roman, şu an ülkemizde bazı dernek ve STK’ların başlatmış olduğu tesettür seferberliğine bir katkı sağlamak, halkımızı bu konuda bilgilendirmek ve herkesin tesettür seferberliğinde bir rol alması amacı ile yazıldı. Roman, adındaki “Sensin” kelimesiyle tüm ilköğretim öğrencisi kızlarımıza hitap ediyor.Diyor ki sen bir Amine’sin. Amine gibi belki çok daha iyi bir mücadele sergileyebilirsin. Öyleyse kendini basit ve sıradan görme, sen büyük bir destan yazabilecek güce ve enerjiye sahipsin. Hiçbir engel tanıma, kendine güven, Allah’a dayan ve Allah’ın tesettür emrinin okulda bir temsilcisi de sen ol. Eminim ki başaracaksın..Allah yardımcın olsun..

...Yayıncılık. Ürün Kodu : 9786054024766 ... Amine Sensin - Muhammed Müfit Yaray ... . Yorumlar (0). Resimler. Amine Sensin - Muhammed Müfit Yaray. Amine Sensin. Marka : Dua Yayıncılık. Barkod : 9786054024766. Amine Sensin. KİTAPLAR. Çok Satanlar. Amine Sensin. 50 TL Üzeri Kargo Bedava. Sen de düşüncelerini diğer kullanıcılarla paylaşmak ister misin? Cimri'nin Seçimi. AMİNE SENSİN kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. MUHAMMED MÜFİT YARAY kitapları ve DUA ... Amine Sensin - Muhammed Müfit Yaray ... . MUHAMMED MÜFİT YARAY kitapları ve DUA YAYINLARI 2011 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Roman, adındaki "Sensin" kelimesiyle tüm ilköğretim öğrencisi kızlarımıza hitap ediyor.Diyor ki sen de bir Amine'sin. Amine gibi belki çok daha iyi bir mücadele serileyebilirsin. Roman, adındaki "Sensin" kelimesiyle tüm ilköğretim öğrencisi kızlarımıza hitap ediyor. Diyor ki sen de bir Amine'sin. Amine gibi belki çok daha iyi bir mücadele serileyebilirsin. 12.60 TL. Roman, adındaki "Sensin" kelimesiyle tüm ilköğretim öğrencisi kızlarımıza hitap ediyor. Diyor ki sen de bir Amine'sin. Amine gibi belki çok daha iyi bir mücadele serileyebilirsin. Roman, adındaki "Sensin" kelimesiyle tüm ilköğretim öğrencisi kızlarımıza hitap ediyor. Diyor ki sen de bir Amine'sin. Amine gibi belki çok daha iyi bir mücadele serileyebilirsin. 12.48 TL. Roman, adındaki "Sensin" kelimesiyle tüm ilköğretim öğrencisi kızlarımıza hitap ediyor. Diyor ki sen de bir Amine'sin. Amine gibi belki çok daha iyi bir mücadele serileyebilirsin. 13.50 TL. Roman, adındaki "Sensin" kelimesiyle tüm ilköğretim öğrencisi kızlarımıza hitap ediyor. Diyor ki sen de bir Amine'sin. Amine gibi belki çok daha iyi bir mücadele serileyebilirsin. 2011-08-26 yılında yayınlanan Amine Sensin , 1. Baskı ve Roman (Yerli) kategorisinde yer almaktadır. Amine Sensin Yazarı Kimdir? Yukarıda 6054024766 numaralı kitabın pdf linki mevcuttur. Amine Sensin. Galeri için Resmi Tıklayın. Yorumlar (0). Alışveriş Listeme Ekle. Karşılaştırma listesine ekle. Sen Gül İsen. Rıdvan Ganioğlu. Roman, adındaki "Sensin" kelimesiyle tüm ilköğretim öğrencisi kızlarımıza hitap ediyor. Diyor ki sen de bir Amine'sin. Amine gibi belki çok daha iyi bir mücadele serileyebilirsin. Roman, adındaki "Sensin" kelimesiyle tüm ilköğretim öğrencisi kızlarımıza hitap ediyor. Diyor ki sen de bir Amine'sin. Amine gibi belki çok daha iyi bir mücadele serileyebilirsin. Roman adındaki "Sensin" kelimesiyle tüm ilköğretim öğrencisi kızlarımıza hitap ediyor.Diyor ki sen bir Amine'sin. Amine gibi belk...